PARTNER PORTALU

Inwestycja Premio. Nowoczesne mieszkania w Gdańsku

Premio to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w gdańskiej dzielnicy Osowa, przy ulicy Kielnieńskiej. Projekt zakłada budowę 26 mieszkań – są wśród nich zarówno wygodne mieszkania dwupokojowe, jak i ustawne mieszkania trzypokojowe.

Autor: housemarket.pl 30 sierpnia 2017 11:59

Inwestycja Premio powstaje w ścisłym centrum dzielnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie trójmiejskiej obwodnicy. Tak doskonałe położenie to jeden z najważniejszych atutów tej inwestycji – niezwykle łatwo dostać się stąd do wszystkich ważnych punktów Osowej, równie łatwo też przemieścić się do centrum Gdańska, nieodległej Gdyni czy tętniącego życiem Sopotu. Osoby niezmotoryzowane bez trudu korzystać mogą z usług transportu miejskiego – przystanek autobusowy położony jest zaledwie 100 metrów od terenu inwestycji.

Za realizację tego przedsięwzięcia deweloperskiego odpowiada firma Pomorskie Domy. Zgodnie z planem dewelopera, inwestycja przygotowana zostanie do 30 września 2018 roku.

Budynki będą miały cztery kondygnacje. Mieszkańcy do dyspozycji uzyskają parking naziemny zamknięty, ogrody do mieszkań parterowych, balkony do mieszkań na wyższych kondygnacjach, komórki lokatorskie na poziomie parteru. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych