PARTNER PORTALU

Inwestycja Vermelo. Tu można już mieszkać

Pierwsza faza inwestycji Vermelo zlokalizowanej w sercu Krakowa uzyskała pozwolenie na użytkowanie. To świetna informacja biorąc pod uwagę fakt, że pierwotne oczekiwania zakładały, iż stanie się to dopiero w IV kwartale 2018 roku.

Autor: housemarket.pl 09 lutego 2018 09:49

Jak podaje inwestor dobrze wyglądają również wyniki sprzedaży - ze 158 mieszkań dostępnych w budynku B, nowych właścicieli znalazło już 80 proc. - w ofercie pozostały tylko 33 lokale mieszkalne.

W ramach I fazy Vermelo do użytku zostało oddanych ponad 7 500 metrów powierzchni mieszkaniowej w 158 mieszkaniach oraz niemal 1 150 metrów powierzchni usługowej w 7 lokalach komercyjnych.

Lokalizacja w centrum Krakowa, nowoczesny i elegancki design osiedla oraz dziewięć kondygnacji z kameralną liczbą mieszkań (od 4 do 7 na poziom) na pewno przyczyniły się do popularności tej inwestycji. Dodatkowym atutem są także korzystne warunki zakupu - rachunek powierniczy zamknięty oraz harmonogram płatności 10/90. Połowa lokali miała nowych właścicieli już w październiku zeszłego roku, dziś dołączyło do nich kolejne 30 proc.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych