PARTNER PORTALU

Inwestycja w apartament condo się opłaca

Dekpol SA wprowadził nową ofertę biznesową dla swojej najnowszej inwestycji realizowanej na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Nabywcy apartamentów condo w aparthotelu Nowa Motława mogą liczyć na stopę zwrotu z inwestycji na poziomie nie mniej niż 25 proc. w okresie pierwszych 5 lat funkcjonowania obiektu.

Autor: housemarket.pl 06 sierpnia 2015 13:08

Aparthotel Nowa Motława jest częścią najnowszej inwestycji firmy Dekpol SA realizowaną w Gdańsku na rewitalizowanej obecnie Wyspie Spichrzów, w prestiżowym sąsiedztwie największych atrakcji turystycznych miasta, m.in. Żurawia i ulicy Długiej.

Kompleks pomieści 174 apartamentów sprzedawanych w systemie condo o powierzchni od 22 do 41 m2. Inwestycja kusi nowoczesną strefą wellness z basenem o powierzchni 80mkw., saunami, jacuzzi i siłownią. Deweloper prowadzi również rozmowy w sprawie rozbudowy nabrzeża i zbudowania mariny jachtowej przy inwestycji. W aparthotelu nie zabraknie ponadto całodobowej recepcji do obsługi gości i zaplecza gastronomicznego, gdzie będą serwowane śniadania.

Osobom, które zdecydują się na zakup apartamentu condo, deweloper oferuje atrakcyjny model biznesowy gwarantujący osiągnięcie minimum 25 proc. zysku w okresie pierwszych 5 lat. W kolejnych latach całkowity przychód z wynajmu wszystkich apartamentów w hotelu jest dzielony pomiędzy inwestorów i operatora w proporcji 50/50.

- Skąd wynika opłacalność inwestycji w tego typu nieruchomości? Przy zakupie apartamentu condo
w ramach aparthotelu Nowa Motława nabywamy prawo własności, możemy więc z niego korzystać podczas urlopu czy delegacji. Kiedy jednak lokal nie jest przez nas wykorzystywany, jest wynajmowany, czym zajmuje się wyspecjalizowana firma w zarządzaniu tego typu nieruchomościami - tłumaczy Mariusz Tuchlin, prezes zarządu firmy Dekpol SA.

Operator hotelowy zajmie się kompleksową obsługą gości od momentu rezerwacji apartamentu przez takie czynności jak wydanie i odbiór kluczy, sprzątanie, wymianę pościeli, serwis naprawczy i wreszcie rozliczenia finansowe. - Dzięki takiemu rozwiązaniu właściciel apartamentu nie musi angażować się w jego wynajem. Co jest szczególnie ważne w przypadku osób zainteresowanych inwestycją w nieruchomości znajdujące się poza miejscem zamieszkania - dodaje Mariusz Tuchlin.

Apartamenty condo w Aparthotelu Nowa Motława sprzedawane są z pełnym wykończeniem i wyposażeniem, obejmującym takie elementy jak inteligentne systemy do zarządzania typu SMART TV czy BMS. Projekt architektoniczny inwestycji został przygotowany przez renomowaną pracownię Kozikowski Design, twórcy m.in. projektu przebudowy i rozbudowy Filharmonii Bałtyckiej.

Deweloperem i generalnym wykonawcą Aparthotelu Nowa Motława jest Dekpol SA. Termin oddania obiektu do użytkowania zaplanowano na styczeń 2017 roku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych