PARTNER PORTALU

J.W. Construction finalizuje sprzedaż apartamentów w Łodzi

Deweloper finalizuje sprzedaż Osiedla Centrum II w Łodzi. W ofercie pozostało ostatnie 12 apartamentów.

Autor: Housemarket.pl 15 kwietnia 2015 09:32

Na ukształtowaną wokół wewnętrznego dziedzińca zabudowę Osiedla Centrum II składa się pięć czteropiętrowych budynków oraz cztery budynki dwupiętrowe, obejmujące 253 lokale jedno-, dwu- i trzypokojowe  o powierzchni od 29 do 67 mkw. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców są także balkony, balkony przeszklone, miejsca parkingowe naziemne oraz zlokalizowane w podziemnym garażu. Mieszkania wyposażone są w windy, dzięki czemu projekt przyjazny jest także osobom niepełnosprawnym. Projektanci osiedla dołożyli starań, aby zachować na nim wszystkie stare, wysokie drzewa. Umożliwiło to w połączeniu z klombami utworzenie prawdziwego osiedlowego parku. Dla najmłodszych zaprojektowano plac zabaw.

- Apartamenty Centrum II powstały w jednej z centralnych dzielnic miasta, w zabytkowej okolicy, z dostępem do bogatej infrastruktury. To doskonała lokalizacja zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Ponadto mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, że można je łączyć w większe apartamenty – powiedziała Małgorzata Ostrowska, członek zarządu i dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A. W promocji dostępne są ostatnie w ofercie mieszkania w atrakcyjnej cenie. Finalizację sprzedaży planujemy do końca kwietnia br.– dodaje

W ofercie pozostało 12 mieszkań o powierzchni od 38-48 mkw. Wszystkie lokale objęte są programem MDM. Z okazji finalizacji sprzedaży J.W. Construction ogłosiło promocję – o ponad 400 PLN obniżyło cenę za mkw.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych