PARTNER PORTALU

J.W. Construction kusi klientów promocjami

J.W. Construction promuje swoją najnowszą inwestycję w Gdyni. Przyszli mieszkańcy, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w czerwcu otrzymają komórkę lokatorską gratis. Mieszkania dostępne są w cenie od 5,5 tys. za mkw.

Autor: HouseMarket.pl 09 czerwca 2015 16:06

Osiedle Bernadowo Park powstaje w gdyńskiej dzielnicy Mały Kąck. Niskie,  4-kondygnacyjne chronione i monitorowane budynki z mieszkaniami o powierzchni od 33 mkw. do 120 mkw., idealnie wkomponowują̨ się w otoczenie pozwalając, aby to zieleń́ drzew i lasów, a nie bryły budynków, stanowiły wizualną dominantę̨. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie także wewnętrzny park, z terenem rekreacyjnym, alejkami spacerowymi i boiskiem.  

Przy budowie Bernadowo Park zostały wykorzystane najwyższej jakości materiały. Zadbano także o komfort osób niepełnosprawnych, otaczająca osiedle infrastruktura wypoczynkowo-rekreacyjna jest dostosowana do ich potrzeb.

Mieszkania dostępne są w cenie od 5,5 tys. za mkw. Do 20 czerwca obowiązuje promocja – przy zakupie mieszkania klienci otrzymają komórkę lokatorską w prezencie oraz voucher na weekendowy pobyt w jednym z hoteli 500.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych