PARTNER PORTALU

J.W. Construction otwiera drzwi Bliskiej Woli

J.W. Construction zaprasza od 5 do 6 marca na dni otwarte osiedla Bliska Wola. Apartament z wykończeniem będzie można kupić już od 239 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 03 marca 2016 10:16

Mieszkania w centrum Warszawy znajdować się będą przy ulicy Kasprzaka, w bliskim położeniu Parku im. E. Szymańskiego i Parku Sowińskiego. Trzeci spośród pięciu etapów mieszkalnych kompleksu Bliska Wola stanowić będzie budynek o zróżnicowanym kształcie oraz wysokości.

Zaprojektowany obiekt składa się z 16-kondygnacyjnego obiektu i trzech prostopadłych skrzydeł wysokich na 12 pięter. Kompleks pomieści 480 mieszkań o powierzchni od 23,74 mkw. do 111,30 mkw.

We wszystkich zaprojektowano drewniane okna i balkony oraz wspólne tarasy. W przypadku lokali na parterze przewidziano ogródki. Przyszli lokatorzy do dyspozycji będą mieć także komórki lokatorskie, wózkownie oraz garaż podziemny składający się z 486 miejsc postojowych. Budynek stanowić będzie kontynuację koncepcji architektonicznej I etapu, zakończonego w I kwartale br., a także II etapu, z planowanym terminem zakończenia na przełomie I i II kwartału 2016 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych