PARTNER PORTALU

J.W. Construction podlicza trzeci kwartał 2015 roku

W trzecim kwartale 2015 r. grupa realizowała 11 inwestycji deweloperskich na łączną liczbę 2852 lokali o powierzchni 127 978 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 17 listopada 2015 07:13

Front prowadzonych prac obejmuje inwestycje w Warszawie, Gdyni, Katowicach, Łodzi i Ożarowie.

Na osiedlu Bliska Wola –B1,B2, C w Warszawie powstanie 1926 mieszkań. Znajdować się będą przy ulicy Kasprzaka, w pobliżu Parku im. E. Szymańskiego i Parku Sowińskiego. Będą miały różne powierzchnie – od 26-metrowych kawalerek, po apartamenty liczące ponad 100 mkw.

W trzecim etapie deweloper przewidział budowę parku, na terenie którego znajdzie się staw z fontannami, który zimą posłuży jako osiedlowa ślizgawka. Zastosowane proekologiczne rozwiązania mają zmniejszyć opłaty czynszowe. Zespoły nawiewno-wyciągowe z odzyskiem ciepła posłużą do wentylacji powierzchni wspólnych.

Wody deszczowe odprowadzane z osiedla podzielono na dwa odrębne strumienie. Zanieczyszczone wody opadowe będą bezpośrednio odprowadzane do miejskiej kanalizacji ogólnospławnej, a czysta woda spływająca z dachów i terenów zielonych kierowana będzie wewnętrzną kanalizacją do zbiornika na terenie osiedla. Dzięki temu ilość ścieków odprowadzanych do miejskiej kanalizacji ogólnospławnej zostanie ograniczona o 70 proc.

Na osiedlu Zielona Dolina II etap I na warszawskiej Białołęce powstanie 321 mieszkań w niskiej podmiejskiej zabudowie. Niewysokie budynki znajdą się w wydzielonej i ogrodzonej przestrzeni.

W Gdyni na osiedlu Bernadowo Park przewidziano 196 lokali. Etap I składa się z sześciu budynków. W wielorodzinnych domach znajdą się jednokondygnacyjne mieszkania o powierzchni od 33 do 120 mkw., oddawane w stanie deweloperskim. Do każdego lokalu przypisano miejsce postojowe w hali podziemnego garażu oraz komórki lokatorskie.

Katowickie osiedle Nowe Tysiąclecie etap A1 i B1 będzie liczyło 271 mieszkań. Składa się z pięciu budynków mieszkalno-użytkowych o łącznej liczbie 573 mieszkań, 12 lokali usługowych i 166 komórek lokatorskich. Bryły budynków urozmaica tarasowa forma ostatnich pięter, a także kolorowe, półprzezroczyste panele, które dodają elewacji dynamiki.

Osiedle Centrum III w Łodzi liczy 96 lokali. Na ukształtowaną wokół wewnętrznego dziedzińca z zieloną Aleją Parkową zabudowę składa się pięć czteropiętrowych budynków i cztery budynki dwupiętrowe obejmujące 253 mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o metrażu od 29 mkw. do 67 mkw. Do dyspozycji przyszłych lokatorów są m.in. balkony lub balkony przeszklone, miejsca parkingowe naziemne oraz miejsca parkingowe zlokalizowane w podziemnym garażu.

Na osiedlu Villa Campina koło Ożarowa Mazowieckiego deweloper chce wybudować 42 lokale. Osiedle składa się z domów jednorodzinnych i szeregowych. Osoby szukające mieszkania znajdą je w części z zabudową wielorodzinną Villa Campina. Deweloper proponuje 16 różnych rozkładów mieszkań, od kawalerek do mieszkań dwupokojowych i trzypokojowych.

 Przychody Grupy w pierwszych III kwartałach 2015 r. wyniosły ponad 172 mln zł, zysk brutto ze sprzedaży 40 mln zł, zysk netto 1 mln zł, przy marży brutto ze sprzedaży na poziomie 23 proc.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych