PARTNER PORTALU

J.W. Construction proponuje wakacje czynszowe w Zielonej Dolinie

Deweloper zaprasza od 27 do 28 lutego na dni otwarte osiedla Zielona Dolina II. Zachęca do skorzystania z promocji specjalnej. Każdy, kto kupi mieszkanie do końca lutego, zyska rok czynszu gratis. Mieszkania na tym warszawskim osiedlu kosztują od 5200 zł za mkw.

Autor: HouseMarket.pl 26 lutego 2016 14:05

Niska zabudowa, najbardziej poszukiwane metraże, a także place zabaw dla dzieci i tereny zielone to atuty domów wielorodzinnych, w których nabyć można objęte programem MdM lokale w cenie rozpoczynającej się już od 5200 zł za mkw. Osiedle zawierać będzie łącznie 864 mieszkania, z czego w pierwszej kolejności powstanie 321 lokali.

W ofercie J.W. Construction dostępne są lokale od kawalerek o powierzchni 22,7 mkw. do mieszkań trzypokojowych o powierzchni blisko 60 mkw. w cenie od 159 tys. zł. Mieszkania w Zielonej Dolinie II i III wyróżniać się będą bardzo atrakcyjnym czynszem. Wprowadzona przez dewelopera dodatkowa oferta w postaci roku bez czynszu ma ułatwić przyszłym mieszkańcom urządzenie nowego mieszkania.

Deweloper ukończył stan zero Zielonej Doliny II pod koniec stycznia 2016 r. Planowany termin realizacji inwestycji to pierwszy kwartał 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych