PARTNER PORTALU

J.W. Construction rusza z przedsprzedażą inwestycji na Białołęce

J.W. Construction Holding S.A. rozpoczyna przedsprzedaż kolejnej inwestycji – Zielonej Doliny II. Ceny mieszkań zaczynają się od 129 tys. zł.

Autor: Housemarket.pl 15 czerwca 2015 13:36

Zielona Dolina II zlokalizowana jest w bezpośredniej okolicy wcześniejszego projektu dewelopera - osiedla Zielona Dolina.

- Białołęka jest przyszłościową lokalizacją i najdynamiczniej rozwijającą się dzielnicą Warszawy, dzięki czemu mieszkańcy mogą liczyć na coraz więcej udogodnień. Jako odpowiedzialny deweloper wspieramy dzielnicę w planach jej rozwoju – powiedziała Małgorzata Ostrowska, członek zarządu i dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction. – Ruszyliśmy z budową obiecanej ulicy Verdiego. Dodatkowo planujemy wesprzeć dzielnicę w przedłużeniu tej drogi, aby połączyć ją z ul. Mańkowską, dzięki czemu dzielnica będzie mogła zbudować na jej końcu pętlę dla autobusów komunikacji publicznej. To dla obecnych i przyszłych mieszkańców wyjątkowo dobra nowina, będą mogli korzystać z bardzo dobrych połączeń komunikacyjnych „tuż za rogiem”. Bezpośrednio przy ul. Verdiego znajduje się ponad 2ha terenu, który jest zarezerwowany na różne obiekty publiczne, np. szkoła, przedszkole, ośrodek kultury lub sportu. Wszystkie te plany zdecydowanie wpływają na atrakcyjność inwestycji Zielona Dolina II – dodaje.

Zielona Dolina II to zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. W ofercie dostępne są lokale od kawalerek o powierzchni 22,7 mkw. do mieszkań trzypokojowych  o powierzchni blisko 60 mkw. w cenie od 129 tys. zł. Kompleks będzie ogrodzony i strzeżony. Inwestycja w pełni objęta jest programem MdM.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych