PARTNER PORTALU

J.W. Construction stawia na MdM

J.W. Construction wzbogaciło ofertę dostępną w programie MdM. Deweloper oferuje mieszkania m.in. na osiedlach: Zielona Dolina w Warszawie, Nowe Tysiąclecie w Katowicach i Oaza Piątkowo w Poznaniu.

Autor: HouseMarket.pl 01 marca 2016 11:33

Według danych Banku Gospodarstwa Krajowego budżet przeznaczony na 2016 rok został wykorzystany w 60 proc., co oznacza, że z 730 mln zł pozostało zaledwie ok. 280 mln. W samym styczniu 2016 roku beneficjenci programu MdM zarezerwowali aż 77,4 mln zł ze środków przeznaczonych na 2016 rok i 6,1 mln zł z budżetu na 2017.

Niedawno minister infrastruktury i budownictwa Kazimierz Smoliński poinformował też, że nie zakłada wydłużenia programu obowiązującego do 2018 r. Wielu deweloperów, w tym J.W. Construction Holding S.A., wychodząc naprzeciw zwiększonemu zapotrzebowaniu na nowe mieszkania, wzbogaciło ofertę dostępną w programie MdM.

– Posiadamy obecnie wiele lokali mieszkalnych w całej Polsce, które kwalifikują się do rządowego programu MdM, m.in. Zielona Dolina w Warszawie, Nowe Tysiąclecie w Katowicach czy Oaza Piątkowo w Poznaniu – tłumaczy Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i sprzedaży w J.W. Construction.

Dla rodzin z dwójką lub trójką dzieci deweloper ma trzypokojowe i czteropokojowe mieszkania, na które można otrzymać aż 84 tys. zł rządowej dopłaty. Natomiast osobom zainteresowanym kupnem domu jednorodzinnego firma oferuje gotowe domy z ogrodem na osiedlu Villa Campina w cenie już od 399 tys. zł.

- Mamy świadomość, że dla wielu młodych osób czy rodzin wielodzietnych dofinansowanie z budżetu państwa jest często jedyną szansą na zakup wymarzonego mieszkania. Dlatego duży nacisk kładziemy na to, aby nasza oferta stale pozostawała atrakcyjna, nawet po wyczerpaniu rządowych środków, czy wygaśnięciu projektu w 2018 roku – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych