PARTNER PORTALU

J.W. Construction wyprzedaje domy i mieszkania

J.W. Construction wyprzedaje domy pokazowe i ostanie mieszkania w inwestycji Villa Campina. Klienci zainteresowani mieszkaniami mogą kupić 40 mkw. za 176 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 25 czerwca 2015 14:10

Deweloper organizuje 27 i 28 czerwca Dni Otwarte połączone z promocją domów pokazowych na osiedlu Villa Campina. Przyszli mieszkańcy wybranych domów pokazowych mogą się wprowadzić już dziś do wykończonego i wyposażonego domu z dużym ogrodem oraz zyskać do 150 tys. rabatu. Klienci zainteresowani mieszkaniami mogą nabyć w promocji ostatnie siedem lokali 40 mkw. za jedyne 176 tys. zł.

- Wakacje to moment kiedy życie rodzin zwalnia i można planować nie tylko wypoczynek, ale również inne kluczowe decyzje. W tym okresie zauważamy coraz silniejszy trend zainteresowania ofertą domów. Podobna zasada dotyczy lokalizacji mieszkaniowych pod Warszawą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i chcąc ich zachęcić jeszcze bardziej w tym czasie przygotowujemy specjalne promocje – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i sprzedaży w J.W. Construction.

Przyszli mieszkańcy mogą wybierać wśród domów pokazowych, domów energooszczędnych, atrakcyjnej ofercie mieszkań oraz nowoczesnych funkcjonalnych domów dla młodych o powierzchni ponad 100 mkw., objętych programem MdM. - Te ostatnie okazały się strzałem w dziesiątkę, zostały szybko sprzedane - mówi Małgorzata Ostrowska. - Obecnie w przygotowaniu znajdują się kolejne. Domy dla młodych zaprojektowane są w zabudowie szeregowej, które łączą się tylko z garażami, dzięki czemu spełniają kryteria domu wolnostojącego i zapewniają intymność mieszkańcom - dodaje.

Deweloper na osiedlu Villa Campina oferuje również promocję ostatnich siedmiu mieszkań, które pozostały w sprzedaży w wyjątkowej cenie 176 tys. Dodatkowo podczas Dni Otwartych 27 i 28 czerwca oferuje wyprzedaż wybranych domów pokazowych z wykończeniem i wyposażeniem gratis wartymi 150 tys. zł na budynek.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych