PARTNER PORTALU

Jaguar rozwija nowy segment biznesowy

Jaguar przygotowuje nową inwestycję. Firma uzyskała warunki zabudowy i podziału dla działki w miejscowości Zdrada w gminie Puck. Deweloper wybuduje tam domy.

Autor: HouseMarket.pl 09 września 2015 10:24

Na podstawie decyzji wydanej przez Gminę Puck zmienione zostało przeznaczenie posiadanego przez grupę Jaguar gruntu z rolnego na budowlany. Zwiększyła się również wartość wyceny nieruchomości (z  791 tys. zł do 2,143 mln zł). Deweloper zrealizował już inwestycję obejmującą 36 działek w bezpośrednim sąsiedztwie gruntu w Zdradzie.

- Uzyskanie warunków zabudowy jest jednym z tych elementów, które skokowo podnoszą wartość inwestycji w nieruchomości. Tak właśnie stało się z naszymi działkami w Zdradzie. Sam proces trwał ponad dwa lata z uwagi na konieczność zmiany klasyfikacji gruntu w tym terenie. Niemniej jednak wysiłek się opłacił. Działki położone są w bezpośrednim kompleksie zrealizowanej już z powodzeniem inwestycji również w otoczeniu Puszczy Darżlubskiej, z tym, że z jeszcze ładniejszym widokiem na Zatokę Gdańską - mówi Jacek Wieczorkowski, członek zarządu Grupy Jaguar.

Firma prowadzi prace nad podziałem działki. Plany inwestycyjne zakładają budowę na tym terenie 10 domów, a w najbliższym czasie Jaguar ogłosi przetarg na wybór wykonawcy.

- Bazując na doświadczeniu w budowaniu domów jednorodzinnych zdobytym w inwestycji Sznurki nad jeziorem Raduńskim chcemy kontynuować tę linię biznesową. Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, aby działać szybko, inwestycja ta będzie miała swoje odzwierciedlenie w wynikach dopiero za kilkanaście miesięcy - dodaje Wieczorkowski.

Grupa Jaguar zakończyła 2014 r. zyskiem netto na poziomie 753 tys. zł przy przychodach sięgających 1.155 tys. zł.

 

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych