PARTNER PORTALU

Jaguar rozwija nowy segment biznesowy

Jaguar przygotowuje nową inwestycję. Firma uzyskała warunki zabudowy i podziału dla działki w miejscowości Zdrada w gminie Puck. Deweloper wybuduje tam domy.

Autor: HouseMarket.pl 09 września 2015 10:24

Na podstawie decyzji wydanej przez Gminę Puck zmienione zostało przeznaczenie posiadanego przez grupę Jaguar gruntu z rolnego na budowlany. Zwiększyła się również wartość wyceny nieruchomości (z  791 tys. zł do 2,143 mln zł). Deweloper zrealizował już inwestycję obejmującą 36 działek w bezpośrednim sąsiedztwie gruntu w Zdradzie.

- Uzyskanie warunków zabudowy jest jednym z tych elementów, które skokowo podnoszą wartość inwestycji w nieruchomości. Tak właśnie stało się z naszymi działkami w Zdradzie. Sam proces trwał ponad dwa lata z uwagi na konieczność zmiany klasyfikacji gruntu w tym terenie. Niemniej jednak wysiłek się opłacił. Działki położone są w bezpośrednim kompleksie zrealizowanej już z powodzeniem inwestycji również w otoczeniu Puszczy Darżlubskiej, z tym, że z jeszcze ładniejszym widokiem na Zatokę Gdańską - mówi Jacek Wieczorkowski, członek zarządu Grupy Jaguar.

Firma prowadzi prace nad podziałem działki. Plany inwestycyjne zakładają budowę na tym terenie 10 domów, a w najbliższym czasie Jaguar ogłosi przetarg na wybór wykonawcy.

- Bazując na doświadczeniu w budowaniu domów jednorodzinnych zdobytym w inwestycji Sznurki nad jeziorem Raduńskim chcemy kontynuować tę linię biznesową. Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, aby działać szybko, inwestycja ta będzie miała swoje odzwierciedlenie w wynikach dopiero za kilkanaście miesięcy - dodaje Wieczorkowski.

Grupa Jaguar zakończyła 2014 r. zyskiem netto na poziomie 753 tys. zł przy przychodach sięgających 1.155 tys. zł.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych