PARTNER PORTALU

Jak będzie wyglądać Kwartał Uniwersytecki w Gdańsku?

Kwartał Uniwersytecki to najnowsza inwestycja Inpro S.A. Osiedle położone będzie przy ul. Szczecińskiej w Gdańsku, kilka minut od stacji SKM, nie całe 6 km od Morza Bałtyckiego.

Autor: housemarket.pl 14 sierpnia 2015 09:03

Mieszkańcy osiedla Kwartał Uniwersytecki zamieszkają w sąsiedztwie popularnych obiektów handlowych oraz biznesowego centrum miasta Olivia Business Centre.

Okolica osiedla to niska zabudowa, zielone tereny i domy jednorodzinne. Kwartał Uniwersytecki położony jest 900 m od Uniwersytetu Gdańskiego, w sąsiedztwie znajdują się również liczne szkoły i przedszkola, co jest niewątpliwym udogodnieniem dla rodziców.

Osiedle składać się będzie z dwóch budynków, trzy-, pięcio- i ośmiokondygnacyjnych, których nowoczesną architekturę uzupełniać będą duże nasłonecznione balkony oraz tarasy. Budynki będą wyposażone w hale garażowe oraz piwnice. Dla jednośladów deweloper przeznaczył również miejsce na zewnętrzny parking.

Łącznie osiedle składać się będzie ze 174 mieszkań. Powierzchnia lokali wynosi od 26,41 mkw. do 119,98 mkw. Ich cena zaczyna się od 6800 zł netto za mkw. Termin zakończenia inwestycji to  październik 2016 r. W aktualnej ofercie pozostało 144 mieszkania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych