PARTNER PORTALU

JakśBud ma wolne lokale na osiedlu Natura Biedrusko

Osiedle Natura tworzą domy szeregowe z ogródkiem i garażem, apartamenty oraz mieszkania. Już przeszło 150 domów znalazło swoich właścicieli.

 

Autor: HouseMarket.pl 10 lutego 2016 16:22

Mieszkania i domy na Osiedlu Natura w Biedrusku budowane są wyłącznie z naturalnych materiałów, które dają maksymalny komfort zdrowotno-klimatyczny. Stosowanie naturalnych materiałów takich, jak cegła silikatowa i szpachlówka wapienna zapobiega rozwojowi grzybów i flory bakteryjnej, co ma ogromne znaczenie dla alergików.

Dzięki zastosowaniu tych materiałów ściany akumulują ciepło wewnątrz budynków dając dodatkowe oszczędności energii zimą, a latem nie ulegają tak szybko nagrzaniu. Do ogrzewania mieszkań i domów firma JakśBud używa gazowych pieców kondensacyjnych najnowszej generacji, dbając o takie zestawienie urządzeń, które pozwala na zużycie jak najmniejszej ilości energii.

Piece są wyposażone w przejrzyste, wielofunkcyjne sterowniki oraz czujniki pogodowe, co pozwala na elastyczne dostosowanie ogrzewania mieszkań i domów do zmieniającej się pogody. Oszczędnościom energii sprzyja również system ocieplenia ścian firmy BASF. System ten wykorzystuje nowy materiał izolacyjny Neopor, który ma o 25 procent lepsze właściwości od stosowanego dotąd styropianu.

Osiedle Natura tworzą domy szeregowe z ogródkiem i garażem, apartamenty oraz mieszkania. Już przeszło 150 domów znalazło swoich właścicieli.

Równolegle z rozbudową osiedla firma JakśBud wraz z władzami gminy Suchy Las i radnymi chce stworzyć niepowtarzalny miejski rynek – Nowe Centrum Biedruska. Na rynku znajdzie się ratusz z wieżą widokową, w centralnym punkcie rynku powstanie kameralna kafejka a przy niej fontanna. Wokół placu zostaną wybudowane kamienice o nowoczesnej architekturze, które w parterach pomieszczą sklepy i usługi potrzebne mieszkańcom.

Przez rynek przebiegać będzie deptak, w pobliżu usytuowane zostaną miejsca postojowe, a wszystko będzie otoczone zielenią. Nie zabraknie też miejsca do rekreacji. Plan zakłada wybudowanie w znajdującym się opodal parku boisk do koszykówki i siatkówki oraz kortu tenisowego. Tuż obok boisk powstać ma skatepark dla młodzieży oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców okolicy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych