PARTNER PORTALU

Jaśminowy Mokotów pnie się w górę

Spółka Skanska Residential Development Poland rozpoczęła prace budowlane na osiedlu Jaśminowy Mokotów w pierwszym kwartale 2017 roku. W niespełna dwa miesiące od uruchomienia inwestycji firma sprzedała 25 proc. mieszkań z projeku. Ta mokotowska inwestycja szybko pnie się w górę, a prace budowlane sukcesywnie przybierają tempa.

Autor: HouseMarket.pl 06 kwietnia 2017 12:42

- Obecnie kończymy konstrukcję stanu zero budynków A, B, C oraz realizację konstrukcji pierwszych kondygnacji nadziemnych budynków D, E, F. To wszystkie budynki, które powstaną w pierwszym etapie. Rozpoczęliśmy już także zasypki wykopów. Na przełomie kwietnia i maja rozpoczną się roboty murowe. Realizacja inwestycji przebiega bardzo sprawnie, a wszystkie działania wykonywane są zgodnie z przyjętym harmonogramem – o postępie prac mówi Rafał Opolski, kierownik budowy Skanska.

Zakończenie pierwszego etapu inwestycji przewidziane jest na połowę 2018 roku. W tym czasie powstanie sześć dwupiętrowych budynków i łącznie 108 mieszkań. Inwestycja ubiega się o międzynarodowy certyfikat środowiskowy BREEAM, będzie to drugie tego rodzaju osiedle mieszkaniowe w kraju. Za realizację Jaśminowego Mokotowa odpowiada spółka mieszkaniowa Skanska Residential Development Poland, generalnym wykonawcą jest Skanska, zaś projekt wykonał polski oddział pracowni architektonicznej Rolfe Judd.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych