PARTNER PORTALU

Jaśminowy Mokotów. Rusza sprzedaż drugiego etapu

Skanska Residential Development Poland rozpoczęła sprzedaż drugiego etapu osiedla Jaśminowy Mokotów, w ramach którego powstanie sześć dwupiętrowych budynków apartamentowych.

Autor: housemarket.pl 05 lutego 2018 15:21

W drugim etapie osiedla Jaśminowy Mokotów powstanie sześć dwupiętrowych budynków, wysokością zbliżonych do domów jednorodzinnych. W ofercie znajdzie się 96 mieszkań - od kawalerek z aneksem kuchennym o powierzchni 30 mkw., do pięciopokojowych apartamentów mierzących 141 mkw.

Jaśminowy Mokotów to przykład nowoczesnego osiedla, budowanego według zasad zrównoważonego rozwoju. Rozwiązania wprowadzane w obrębie osiedla, ich mieszkań oraz jego sąsiedztwa zakładają dbałość o mieszkańców i lokalny ekosystem. Budynki zostały zaprojektowane tak, aby dawać mieszkańcom przestrzeń do życia i umożliwiać nawiązywanie relacji z sąsiadami. W opinii wielu nabywców tak zagospodarowana przestrzeń podnosi także prestiż osiedla. Inwestycja powstaje według restrykcyjnych norm certyfikacji środowiskowej BREEAM.

Jaśminowy Mokotów powstaje w sercu Mokotowa w sąsiedztwie wyjątkowych zielonych krajobrazów oraz parków - Arkadii czy Dolinki Służewieckiej, spokojnych uliczek i historycznego otoczenia. W ramach inwestycji powstanie też park z jeziorkiem i przestrzenią do rekreacji. Powierzchnia biologicznie czynna, zapewniająca stały i bliski kontakt z przyrodą, będzie stanowiła tu 60 proc. obszaru. 

Jaśminowy Mokotów to kompletny fragment nowoczesnego miasta z nową infrastrukturą podziemną oraz nadziemną. Mieszkańcy skorzystają z innowacyjnych rozwiązań architektonicznych i technologicznych, takich jak stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, rozwiązań typu smart home, pozwalających na zautomatyzowanie wybranych urządzeń elektrycznych. Ważne znaczenie będzie miała także efektywność energetyczna budynku, która wymiernie przełoży się na aspekt ekonomiczny mieszkańców.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych