PARTNER PORTALU

Jeden z ostatnich etapów Miasteczka Wikana z pozwoleniem na użytkowanie

Kolejny etap Miasteczka Wikana otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie. W ukończonym budynku powstały 63 mieszkania o powierzchni od 32 do 75 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 16 czerwca 2015 09:33

Osiedle dewelopera Wikana jest położone na Sławinie, w pobliżu ul. Willowej w Lublinie. Składa się z budynków jedno i wielorodzinnych, jest w pełni zagospodarowane, ozdobione zielenią i elementami małej architektury.

Budynek B12, który powstał w ramach najnowszego etapu Miasteczka Wikana i został w ostatnim czasie oddany do użytkowania, składa się z pięciu kondygnacji nadziemnych. Znajdują się w nim 63 mieszkania o powierzchni od 32 do 75 mkw.

– To oferta skierowana do osób, które cenią komfort i wysoki standard. Proponujemy im nowoczesne mieszkania w prestiżowej dzielnicy: kameralnej, a jednak położonej niedaleko od centrum miasta. Wyjątkowe jest też samo osiedle. Dzięki przemyślanemu projektowi, tworzy estetyczną i funkcjonalną całość, wyróżniającą się na tle innych inwestycji w okolicy – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikany.

Charakterystycznym elementem mieszkań w budynku B12 są przestronne balkony, wykończone eleganckimi żaluzjami z drewna. Wszystkie zlokalizowane tutaj klatki schodowe zostały natomiast wyposażone w windy. Zapewniają one wygodną komunikację pomiędzy piętrami, a także łatwy dostęp do podziemnej kondygnacji, na której znajduje się wielostanowiskowy garaż oraz komórki lokatorskie. – Najnowszy budynek Miasteczka Wikana to jeden z ostatnich etapów tej inwestycji. Sukcesywnie doprowadzamy więc do finału budowę wyjątkowego osiedla, tworzonego przez lata z myślą o osobach, które stawiają zarówno na jakość, jak i estetykę  – podsumowuje Robert Pydzik.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych