PARTNER PORTALU

Jesienny wysyp ofert Archicomu

Po wprowadzeniu do sprzedaży Browarów Wrocławskich deweloper nie zwalnia tempa. Do oferty trafiają nowe etapy chętnie wybieranych osiedli społecznych – Cztery Pory Roku i Słoneczne Stabłowice. Archicom zwiększa tym samym swoją ofertę do 1600 mieszkań we Wrocławiu.

Autor: housemarket.pl 30 października 2017 11:25

– Inwestycja Cztery Pory Roku od lat należy do najchętniej wybieranych osiedli społecznych we Wrocławiu – mówi Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom. – W nowym etapie osiedla klienci mogą liczyć na ustawne mieszkania i rozbudowę istniejącej własnej bazy sportowej.

Archicom wprowadza do sprzedaży 3 nowe budynki przy ul. Krzysztofa Komedy, a w ramach nich 180 funkcjonalnych lokali, od kawalerek o powierzchni 30 mkw po 74-metrowe mieszkania 4-pokojowe. Wraz z nowym etapem na osiedlu pojawi się nowe boisko sportowe i plac do gry w boule. Mieszkańcy nowego etapu osiedla będą mieli również do dyspozycji własny klub mieszkańca i dobrze wyposażony fitness. Pierwsi lokatorzy wprowadzą się już w III kwartale 2019 r.

Z kolei na osiedlu Słoneczne Stabłowice, zlokalizowanym przy ul. Jodłowickiej, pojawią się kameralne budynki Z3, Z4, Z7 i Z8, w których swoje nowe mieszkanie znajdzie 168 wrocławian. Wybierać można spośród 2-, 3- i 4-pokojowych mieszkań z balkonami, loggiami lub ogródkami. Osiedle przyciąga bogatą ofertą spędzania czasu wolnego i kompleksowo zagospodarowaną okolicą. W pobliżu znajdziemy m.in. szkoły, żłobek i przedszkole, aptekę, przychodnię i sklepy. Do Centrum dostaniemy się samochodem, komunikacją miejską, a także koleją aglomeracyjną. Na osiedlu znajdować się będzie klub fitness z miejscem do integracji dla mieszkańców, strefy do grillowania i place zabaw wśród zieleni. Bliskość rzeki i duża ilość zieleni sprzyja odpoczynkowi po pracy. Przekazywanie kluczy właścicielom nastąpi w II kwartale 2019 r.

- Rozwijając inwestycję Słoneczne Stabłowice zastosowaliśmy rozwiązania sprawdzone na innych naszych osiedlach społecznych. Bieżące dostosowanie oferty do potrzeb wrocławian pozwala nam liczyć na utrzymujące się na wysokim poziomie zainteresowanie naszymi mieszkaniami – mówi Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych