PARTNER PORTALU

Jeziorna Residence: Apartamenty na pełnych żaglach

Apartamentowiec Jeziorna Residence stanie 40 metrów od brzegu Jeziora Ełckiego, na klifie, w willowej części ul. Pięknej w Ełku. Atutem największych 130-metrowych apartamentów typu penthouse będą wielkie tarasy z widokiem na cały akwen.

Autor: HouseMarket.pl 04 kwietnia 2016 10:22

Inwestycję wybuduje Developer Basiewicz, na działce u zbiegu ulic: Koszykowej i Pięknej. Największym atutem tej lokalizacji jest bliskość ełckiej Promenady, na wysokim klifie skąd rozciąga się szeroka panorama na wody jeziora ełckiego.

Nowy apartamentowiec powstanie 40 m od linii brzegowej jeziora i stanie się prestiżowym miejscem na deweloperskiej mapie Ełku. Projekt przewiduje mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach, począwszy od kompaktowego lokalu o pow. 46 mkw., kończąc na olbrzymich 130-metrowych apartamentach typu penthouse z wielkimi tarasami i przepastnym widokiem na całe Jezioro Ełckie.

Budowa rozpocznie się już w 2016 r. Będą to modernistyczne, inteligentne mieszkania z garażem podziemnym na ponad 100 samochodów. W inwestycji znajdzie się prywatna sala fitness i pokój zabaw dla dzieci. Deweloper zapewnia także zagospodarowanie terenów zielonych, monitoring i ogrodzenie całego kompleksu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych