PARTNER PORTALU

JHM Development podlicza mieszkania

Zarząd JHM Development opublikował dane dotyczące liczby zawartych w formie notarialnej umów sprzedaży lokali mieszkalnych i umów przedwstępnych.

Autor: HouseMarket.pl 24 listopada 2015 09:32

W październiku 2015 r. sprzedano aktami notarialnymi 28 lokali, w tym: mieszkania – 18, garaże – 10. Narastająco od początku roku sprzedano aktami notarialnymi 202 lokale, w tym: mieszkania – 159, garaże – 43. Na dzień 31 października 2015 r. spółka posiadała 59 zawartych umów przedwstępnych/deweloperskich, w tym: mieszkania – 39, garaże – 20.

Osiedle Królewskie

JHM Development buduje m.in. Osiedle Królewskie w Rumii, przy ul. Dębogórskiej 84. W trzech sześciokondygnacyjnych budynkach znajdzie się łącznie 536 lokali mieszkalnych oraz 308 miejsc postojowych w podziemnych halach garażowych.

Obecnie w ofercie deweloper posiada 31 gotowych do zamieszkania lokali o powierzchni od 43,5 do 90,9 mkw. oraz 96 miejsc parkingowych w hali garażowej.

Słoneczne Domy

Osiedle Słoneczne Domy w Żyrardowie przy ul. Hulki-Laskowskiego 4 oraz ul. Basińskiego 3 aktualnie w sprzedaży ma ostatnie miejsca postojowe w halach garażowych. Znajdują się one o krok od dworca PKP, są więc dobrą alternatywą dla osób dojeżdżających do Warszawy.

Powierzchnia użytkowa podziemnych garaży wynosi od 15,83 mkw. do 18.07 mkw. Obecnie w ofercie deweloper posiada sześć miejsc postojowych w podziemnych halach garażowych.

Osiedle nad Zalewem

Osiedle nad Zalewem zlokalizowane jest w Rawie Mazowieckiej przy ul. Jana Brzechwy, Korczaka, Makuszyńskiego i Górnej. To kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej usytuowane w niewielkiej odległości od rawskiego zalewu. Na powierzchni 4 ha deweloper wybudował 73 domy jednorodzinne o powierzchniach od 132,71 mkw. do 199,56 mkw. Obecnie w ofercie posiada 29 gotowych do zamieszkania domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.

Osiedle Diamentowe

W dziewięciu pięciokondygnacyjnych budynkach w Koninie przy ul. Berylowej 1 i 3 znajdzie się łącznie 551 mieszkań i 141 garaży. Zaplanowano m.in. cichobieżne windy, ogólnodostępne wózkownie oraz komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania. Ciągi komunikacyjne w budynkach przystosowane są do potrzeb rodzin z małymi dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Klienci mogą wybierać spośród 168 mieszkań w ramach I i II etapu inwestycji. Obecnie w ramach pierwszego etapu inwestycji deweloper posiada 12 gotowych do zamieszkania lokali o powierzchniach od 29,31 do 65,91 mkw., każde z balkonem lub tarasem.

Apartamenty Foka

Apartamenty Foka to luksusowa inwestycja zlokalizowana na Półwyspie Helskim, 200 m od plaży. To ogrodzony i monitorowany kompleks, gdzie dla potrzeb mieszkańców zaprojektowano nie tylko mieszkania, ale i sale telewizyjne oraz taras widokowy dostępny dla wszystkich mieszkańców.

Apartamenty Foka mają metraże od 16,88 mkw. do 71,82 mkw. W dwóch, pięciokondygnacyjnych budynkach zaprojektowano windy. Mieszkańcy parteru mają działki rekreacyjne, a wyższych kondygnacji - duże balkony bądź też tarasy.

Do dyspozycji właścicieli przewidziano garaże w budynkach. Dla bezpieczeństwa mieszkańców zadbano o ogrodzenie terenu. Formy bryły i detalu budynków zaprojektowane zostały w stylu art deco.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych