PARTNER PORTALU

JHM Development powiększa bank ziemi w Skierniewicach

Spółka JHM Development kupuje nową działkę na inwestycję mieszkaniową w Skierniewicach. Deweloper zamierza wybudować 120 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 23 lipca 2015 12:54

Spółka JHM Development zawarła przedwstępną warunkową umowę nabycia nieruchomości o powierzchni około 6,6 tys. mkw. położonej przy ul. Reymonta w Skierniewicach. Przeniesienie prawa własności nieruchomości na kupującego  nastąpi do 30 września 2015 r. po spełnieniu warunków zawartych w umowie.

Spółka zamierza zrealizować na nieruchomości inwestycję deweloperską pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne.

- Inwestycja będzie obejmować ponad 120 lokali mieszkalnych. Planujemy ją rozpocząć w  2016 roku. Będzie to kontynuacja wieloletniej obecności dewelopera na rynku budownictwa mieszkaniowego w Skierniewicach, gdzie spółka zrealizowała dotychczas na tym terenie inwestycje obejmujące ponad 330 lokali mieszkalnych w budownictwie wielorodzinnym - mówi Halina Mirgos, prezes zarządu JHM Development.

Obecnie spółka realizuje nowe inwestycje w trzech miastach: w Koninie, Rumi i Katowicach. W sumie spółka ma ofercie sprzedaży 950 mieszkań w dziewięciu miejscowościach, w tym około 600 w inwestycjach, które zostaną zakończone w latach 2016 i 2017.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych