PARTNER PORTALU

JHM Development sprzedaje mieszkania w Łowiczu

Inwestycja powstanie na osiedlu Bratkowice przy ul. Medycznej 12, w pobliżu przedszkoli, szkół, sklepów, lokali usługowych, placówek służby zdrowia.

Autor: HouseMarket.pl 23 listopada 2015 16:54

 Architektura budynku charakteryzuje się prostym detalem i spokojną, stonowaną kolorystyką. Elewacje kształtują charakterystyczne balkony w postaci wystających „pudełek" oraz loggie, które wraz z oknami tworzą kompozycję przestrzenną. Zabudowa utrzymana w jasnej kolorystyce będzie harmonizować z grafitowymi akcentami balkonów oraz stolarki okiennej.

 W pięciokondygnacyjnym budynku przyszli nabywcy znajdą najbardziej poszukiwane metraże, poczynając od niewielkich 28,55 mkw. kawalerek, poprzez dwupokojowe mieszkania od 48,64 mkw. do 55,13 mkw., trzypokojowe od 59,77 mkw. do 64,34 mkw., kończąc na czteropokojowych o powierzchni 70,47 mkw.

 Wszystkie lokale będą posiadać balkony i tarasy. Budynek wyposażony zostanie w cichobieżną, nowoczesną windę. W piwnicy znajdować się będą komórki lokatorskie, wózkownie/rowerownie oraz pomieszczenia gospodarcze.

Wokół budynku zaprojektowano trawniki, niewysokie drzewka  i krzewy. Zakończenie budowy inwestycji planowane jest na grudzień 2016 rok.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych