PARTNER PORTALU

Kameralna Botanika zachwyci tarasami

Firma Pomorskie Domy rozpoczyna właśnie realizację kolejnej inwestycji mieszkaniowej w Gdańsku. Na najwyższych kondygnacjach Botaniki znajdą się apartamenty z ogromnymi tarasami.

Autor: HouseMarket.pl 10 czerwca 2016 08:27

Realizacja Botaniki rozpoczyna się właśnie w gdańskiej Osowej, przy ulicy Izydy. To niewielki, ale piękny projekt, w którym dostępnych będzie kilkanaście komfortowych mieszkań.

- Stawiamy na wygodę, dlatego Botanika to inwestycja o bardzo kameralnym charakterze. Widać to choćby po samej lokalizacji, Botanika stanie w samym sercu dzielnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego parku miejskiego. A to tylko jeden z powodów, dla których postanowiliśmy nadać naszemu projektowi właśnie taką, wdzięczną nazwę - wyjaśnia Dariusz Malottke, kierownik ds. sprzedaży Pomorskich Domów. - Starannie wybraliśmy miejsce, w którym będziemy realizować tę nową inwestycję. Tuż obok jest mnóstwo soczystej zieleni, charakterystycznej dla tej części dzielnicy. Zaplanowaliśmy też nasadzenia przed samym budynkiem, w częściach wspólnych, stąd właśnie pomysł na nazwę inwestycji, Botanika. Jestem przekonany, że uroda tego projektu wkrótce odbije się szerokim echem na trójmiejskim rynku mieszkaniowym.

Architekci zadbali o to, by elewacja budynku naprawdę zwracała uwagę. Bryła budynku to połączenie prostej, funkcjonalnej konstrukcji z wyraźnymi, charakterystycznymi drewnianymi zdobieniami.

- Chcemy, by właśnie takie szlachetne, wyjątkowe elementy i materiały stanowiły swoistą wizytówkę dla wszystkich naszych projektów mieszkaniowych - dodaje Krzysztof Domachowski, kierownik ds. inwestycji budowlanych Pomorskich Domów.

Części wspólne przygotowane zostaną w oparciu o najwyższej klasy materiały budowlane. - Wszystko zostało bardzo starannie zaplanowane i skomponowane, począwszy od kafli w częściach wspólnych, przez kolor i gatunek farb, aż po okleiny na drzwi wejściowe czy barierki na schodach w klatkach schodowych - podkreśla Domachowski.

Do wszystkich mieszkań parterowych przypisane zostały ogrody. Z kolei każdy z apartamentów na ostatniej kondygnacji posiada dwa słoneczne tarasy o łącznej powierzchni ponad 40 mkw. Nie zabraknie też ustawnych mieszkań na niższych kondygnacjach, a każde z nich wyposażone zostanie w duży balkon.

Dla wygody przyszłych mieszkańców zaprojektowano w budynkach funkcjonalne komórki lokatorskie, a na zewnątrz przygotowane zostaną miejsca postojowe, do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych