PARTNER PORTALU

Kameralne i nietuzinkowe Quarta Apartamenty Ursynów

Na stołecznym Ursynowie powstaje nietuzinkowe osiedle apartamentów. Quarta Apartamenty Ursynów zaprojektowała pracownia 77 Studio Architektury, inwestorem jest City Homes, a wykonawcą - Totalbud.

Autor: HouseMarket.pl 25 marca 2016 12:40

Osiedle czterech dwupiętrowych budynków mieszkalnych Quarta Apartamenty Ursynów zlokalizowane będzie przy ul. Wędrowców 14 na warszawskim Ursynowie.

W obecnej chwili zakończone zostały prace żelbetowe na wszystkich czterech budynkach. Powierzchnia użytkowa osiedla wynosi 4516 mkw. Oddanie Quarty do użytku nastąpi w ostatnich dniach lutego 2017 r. Zgodnie z umową Totalbud odda osiedle do użytku w stanie deweloperskim.

Quarta Apartamenty Ursynów to łącznie 52 mieszkania i 111 miejsc parkingowych na parterach budynków. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego partery te są częściowo mieszkalne, częściowo zaś przeznaczone właśnie na garaże. Teren Quarty zasilą także liczne nasady – 3 tys. krzewów. Będą stanowiły część zieloną osiedla wraz z placem zabaw dla dzieci.

- W przypadku Quarty realizujemy bardzo nowoczesny i ciekawy projekt architektoniczny. W stolicy jest niezmiernie mało budynków mieszkalnych tak wysokiej klasy i z tak interesującą architekturą. W elewacjach dominują ciemne barwy powstałe z połączenia płyt HPL, drewna i szkła. Całość inwestycji powstaje z materiałów najwyższej jakości pochodzących od cenionych, markowych producentów - mówi prezes Totalbudu Mariusz Pałka. - Ze względu na wysoki standard Quarty zaliczy się ona do bardziej prestiżowych realizacji naszej firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych