PARTNER PORTALU

Kameralne osiedle Poświęcka 22 rośnie wśród zieleni

Na pierwszy kwartał 2017 firma Blockpol zaplanowała koniec budowy drugiego etapu swoje flagowej inwestycji we Wrocławiu. W aktualnie realizowanych budynkach powstanie 56 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 08 lipca 2016 15:16

W ramach drugiego etapu  inwestycji powstanie 6 budynków mieszkalnych. Osiedle składać się będzie z czterech trzykondygnacyjnych budynków, w których łącznie powstanie 48 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 40 do 56 metrów kwadratowych. Dodatkowo powstaną także dwa dwukondygnacyjne budynki, w których do wyboru będzie łącznie 8 mieszkań. W drugim etapie inwestycji dostępne w sprzedaży są mieszkania o powierzchni od 50 do 59 mkw.

Poświętne, na którym zlokalizowane jest osiedle Poświęcka 22, stanowi w większości zabudowę jednorodzinną z nielicznymi osiedlami mieszkaniowymi o niskiej zabudowie. Jest częścią dzielnicy Psie Pole. W ramach inwestycji powstanie zamknięte osiedle z placem zabaw, w którym każde mieszkanie posiada balkon, a te zlokalizowane na parterze – ogródek. Na terenie inwestycji znajdują się naziemne miejsce postojowe. Dla amatorów rowerowych wycieczek zostały zagospodarowane specjalne pomieszczenia na rowery.

Zakończenie budowy przewidziane jest na I kwartał 2017 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych