PARTNER PORTALU

Kamienica Muranów: Dwa poziomy luksusu w Warszawie

Kamienica Muranów ma sześć kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz dwie podziemne. W ofercie znajdują się apartamenty dwupoziomowe oraz lokale, w których mieszkańcy, oprócz tarasu, mogą korzystać z ogrodu.

Autor: HouseMarket.pl 02 czerwca 2016 12:32

Lokalizacja u zbiegu ulic Dzielnej, Belottiego i Pawiej to złoty środek pomiędzy mieszkaniem w centrum Warszawy a spokojną okolicą. Inwestorem Kamienicy Muranów jest Kay Investments, spółka celowa będąca częścią grupy Volumetric.

W Kamienicy Muranów znajduje się 89 luksusowych mieszkań. W budynku zaprojektowano: kawalerki – od 31,14 mkw. do 38,38 mkw., mieszkania dwupokojowe – od 40,30 mkw. do 65,53 mkw., trzypokojowe – od 57,45 mkw. do 66,91 mkw. oraz czteropokojowe – od 85,96 mkw. do 119,74 mkw. Apartamenty pięciopokojowe liczą 132,34 mkw.

Niemal wszystkie mieszkania mają balkony o powierzchni nawet do 118,85 mkw. W ofercie znajdują się także apartamenty dwupoziomowe oraz lokale, w których mieszkańcy, oprócz tarasu, mogą korzystać z ogrodu.

Kamienica Muranów jest położona w otoczeniu odnowionej, powojennej zabudowy mieszkaniowej. Lokalizacja gwarantuje mieszkańcom apartamentów dostęp zarówno do niewielkich sklepów i punktów usługowych w obrębie osiedla, jak i większych sklepów sieciowych.

Inwestycja jest położona w niedalekiej odległości od Złotych Tarasów, Arkadii i Centrum Handlowego Klif. Atutem lokalizacji jest również położony niedaleko Ogród Krasińskich. Kamienica została już oddana do użytkowania, ale wciąż są w niej wolne lokale.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych