PARTNER PORTALU

Kamienica NOVA czeka na ostatnich lokatorów

Wybudowana przez DK Development luksusowa Kamienica NOVA to kameralny, czteropiętrowy budynek w centrum Krakowa. Znajduje się w nim 31 apartamentów od 32 mkw. do 79 mkw. Do kupienia zostało sześć.

Autor: HouseMarket.pl 05 maja 2016 10:23

Kamienną elewację frontową kamienicy wykonano ze szlachetnego szarego łupka. Wnętrza urządzono przy użyciu marmuru, granitu, drewna, stali i szkła. Balkony od strony przestronnego dziedzińca, w parterze poszerzone o prywatne, kameralne zielone tarasy - zapewniają zaciszne miejsce do odpoczynku.

Monitorowane wejście dostępne wyłącznie dla mieszkańców prowadzi do holu przez reprezentacyjny pasaż wejściowy, nawiązujący do wnętrz kamienic międzywojennych. Przeszklona, cichobieżna winda łączy wszystkie kondygnacje z holem i garażem podziemnym.

W kameralnym, czteropiętrowym budynku znajduje się tylko 31 apartamentów od 32 mkw. do 79 mkw. Inwestycja została zakończona, posiada zgodę na użytkowanie. W sprzedaży zostało sześć ostatnich apartamentów.

Kamienica NOVA stoi na granicy Kazimierza i Grzegórzek, przy kameralnej i cichej ul. Prochowej 9. Niedaleko stąd spacerem do Rynku Głównego lub Bulwarami Wiślanymi na Wawel. Tuż obok znajduje się lubiane przez krakowian centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Kazimierz oraz tereny rekreacyjne nad Wisłą. Korzystna lokalizacja inwestycji zapewnia mieszkańcom wygodny dostęp do komunikacji miejskiej, a jednocześnie umożliwia sprawny dojazd samochodem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych