PARTNER PORTALU

Katowice w ofercie Funduszu Mieszkań na Wynajem

Budynek ze 146 lokalami mieszkalnymi przy ulicy Gen. Pułaskiego w Katowicach trafił do portfolio Funduszu Mieszkań na Wynajem.

Autor: HouseMarket.pl 12 października 2015 11:06

Zakończenie prac związanych z budową i wykończeniem mieszkań zaplanowano na II kwartał 2017.

Kolejną po Poznaniu, Piasecznie, Gdańsku i Krakowie inwestycją BGK Nieruchomości w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem, jest zakup budynku ze 146 lokalami mieszkalnymi przy ulicy Gen. Pułaskiego w Katowicach. Znajdą się w nim mieszkania o metrażach od 33 do 85 mkw. Budynek znajduje się blisko  ścisłego centrum Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz akwenów wodnych (Park Trzech Stawów). Wszystkie mieszkania  będą posiadać balkony lub tarasy. Dla osób zainteresowanych najmem przewidziano możliwość wynajęcia miejsc garażowych i parkingowych oraz komórek lokatorskich.

- Katowice to niezwykle szybko rozwijające się pod względem gospodarczym i kulturalnym miasto. Zainicjowane i zrealizowane tam w ostatnich latach inwestycje sprawiają, że Katowice to trafiona lokalizacja dla młodych i dynamicznych osób, które szukają nowoczesnych rozwiązań. Do nich właśnie chcemy kierować ofertę najmu naszych mieszkań – mówi Ryszard Słowiński, prezes zarządu BGK Nieruchomości.

Budynek znajdujący się obecnie w budowie, będzie posiadał dziewięć kondygnacji nadziemnych i jedną kondygnację podziemną – garażową. Na parterze budynku zaprojektowano lokale o przeznaczeniu usługowym. Wszystkie mieszkania zostaną przygotowane w standardzie „pod klucz” – będą kompletnie wykończone i gotowe do wprowadzenia się. Podobnie jak w innych miastach, z oferty w Katowicach będą mogły skorzystać firmy szukające mieszkań dla swoich pracowników.

Fundusz Mieszkań na Wynajem jest w trakcie przygotowywania kolejnych inwestycji. W chwili obecnej zakontraktowano już inwestycje zlokalizowane w Warszawie w dzielnicach Bielany i Żoliborz, we Wrocławiu oraz kolejne w Poznaniu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych