PARTNER PORTALU

Katowickie osiedle J.W. Construction wspólnie z AEDES

J.W. Construction wspólnie z krakowską firmą AEDES zbudują osiedle mieszkaniowe w Katowicach.

Autor: housemarket.pl 27 kwietnia 2015 09:20

Spółka AEDES pierwszą umowę z J.W. Construction Holding S.A. podpisała w lutym 2014 roku. Obejmowała ona wykonanie żelbetowej konstrukcji budynku o 19 kondygnacjach (17 naziemnych i 2 podziemne z przeznaczeniem na miejsca garażowe).

- W trakcie realizacji pierwszego obiektu otrzymaliśmy zaproszenie do negocjacji umowy na wykonanie drugie z pięciu zaprojektowanych budynków wielorodzinnych. Rozmowy zakończyły się dla nas sukcesem. Doświadczenia z realizacji pierwszego obiektu na pewno przełożą się na sprawniejsze wykonanie drugiego zleconego budynku. Ponadto, przy wykonawstwie szkieletów żelbetowych oraz murowych stanów surowych prawie nie korzystamy z podwykonawców, co pozytywnie przekłada się na poziom proponowanych przez nas cen oraz wysokości uzyskiwanej marży – mówi Maciej Targosz, prezes zarządu AEDES S.A.

Kolejna umowa zawarta pomiędzy deweloperem i wykonawcą budowlanym  dotyczy realizacji powstającego w Katowicach osiedla mieszkaniowego. Wartość umowy została oszacowana na ok. 7,35 mln złotych.

Kontrakt obejmuje kompleksowe wykonanie konstrukcji żelbetowej drugiego 17-sto kondygnacyjnego budynku mieszkalnego wraz z dwiema kondygnacjami podziemnych garaży.

Termin zakończenia prac zaplanowano na koniec lutego 2016 roku.

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych