PARTNER PORTALU

KDP Group ma 23 mln na budowę inwestycji na Mokotowie

KDP Group buduje nowy apartamentowiec na warszawskim Mokotowie. Realizacja 36 mieszkań potrwa do drugiego kwartału 2016 r. Finansowanie projektu w kwocie 23 mln zł uzyskał Home Broker Business.

Autor: HouseMarket.pl 01 czerwca 2015 14:10

Huculska 5 to kameralny sześciopiętrowy budynek apartamentowy z lokalami mieszkalnymi oraz usługowymi w parterze budynku. Inwestycja zlokalizowana jest w cichej części Mokotowa, w oddaleniu od głównych szlaków komunikacyjnych, u zbiegu ulic Huculskiej i Ludowej. Położenie w zielonej części Mokotowa zapewnia dobrą komunikację z centrum miasta (10 minut) oraz liczne punkty rekreacyjne.

W ramach przedsięwzięcia powstanie siedmiokondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy o wysokim standardzie z dwukondygnacyjnym parkingiem podziemnym wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Projekt przewiduje budowę 36 lokali mieszkalnych, 58 miejsc garażowych oraz trzech lokali użytkowych. Powierzchnia użytkowa mieszkań wynosić będzie od 31,53 do 175,63 mkw. z możliwością łączenia mieszkań nawet do 350 mkw.

W celu budowy inwestycji o najwyższym standardzie wykonania, inwestor zastosował najnowsze technologie (instalacja elektryczna w systemie domu inteligentnego, możliwości podłączenia każdego lokalu do instalacji klimatyzacji, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne w technologii LED) oraz wysokiej jakości materiały (okładziny kamienne, elementy drewna, korten, stal nierdzewna).

Inwestorem przedsięwzięcia jest spółka celowa KDS-KDP 1 Sp. z o.o. Sp. K., która została powołana w ramach Grupy KDP. Całym procesem przygotowania finansowania, od analizy rynku, przez wybór modelu finansowego, po złożenie aplikacji bankowych zajmował się Home Broker Business. - Wraz z deweloperem negocjowaliśmy warunki finansowania, najkorzystniejszą ofertę zaproponował Getin Noble Bank, gdzie nastąpiło podpisanie umowy – mówi Michał Cebula, dyrektor departamentu projektów inwestycyjnych, Home Broker Business.

Prace budowlane nad inwestycją zostały rozpoczęte w październiku 2014 r. i potrwają do drugiego kwartału 2016. Generalnym wykonawcą Huculskiej 5 jest Frankbud.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych