KDP Group ma 23 mln na budowę inwestycji na Mokotowie

KDP Group buduje nowy apartamentowiec na warszawskim Mokotowie. Realizacja 36 mieszkań potrwa do drugiego kwartału 2016 r. Finansowanie projektu w kwocie 23 mln zł uzyskał Home Broker Business.

Autor: HouseMarket.pl 01 czerwca 2015 14:10

Huculska 5 to kameralny sześciopiętrowy budynek apartamentowy z lokalami mieszkalnymi oraz usługowymi w parterze budynku. Inwestycja zlokalizowana jest w cichej części Mokotowa, w oddaleniu od głównych szlaków komunikacyjnych, u zbiegu ulic Huculskiej i Ludowej. Położenie w zielonej części Mokotowa zapewnia dobrą komunikację z centrum miasta (10 minut) oraz liczne punkty rekreacyjne.

W ramach przedsięwzięcia powstanie siedmiokondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy o wysokim standardzie z dwukondygnacyjnym parkingiem podziemnym wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Projekt przewiduje budowę 36 lokali mieszkalnych, 58 miejsc garażowych oraz trzech lokali użytkowych. Powierzchnia użytkowa mieszkań wynosić będzie od 31,53 do 175,63 mkw. z możliwością łączenia mieszkań nawet do 350 mkw.

W celu budowy inwestycji o najwyższym standardzie wykonania, inwestor zastosował najnowsze technologie (instalacja elektryczna w systemie domu inteligentnego, możliwości podłączenia każdego lokalu do instalacji klimatyzacji, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne w technologii LED) oraz wysokiej jakości materiały (okładziny kamienne, elementy drewna, korten, stal nierdzewna).

Inwestorem przedsięwzięcia jest spółka celowa KDS-KDP 1 Sp. z o.o. Sp. K., która została powołana w ramach Grupy KDP. Całym procesem przygotowania finansowania, od analizy rynku, przez wybór modelu finansowego, po złożenie aplikacji bankowych zajmował się Home Broker Business. - Wraz z deweloperem negocjowaliśmy warunki finansowania, najkorzystniejszą ofertę zaproponował Getin Noble Bank, gdzie nastąpiło podpisanie umowy – mówi Michał Cebula, dyrektor departamentu projektów inwestycyjnych, Home Broker Business.

Prace budowlane nad inwestycją zostały rozpoczęte w październiku 2014 r. i potrwają do drugiego kwartału 2016. Generalnym wykonawcą Huculskiej 5 jest Frankbud.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych