PARTNER PORTALU

Kępa Mieszczańska w otulinie zieleni. Drugi etap osiedla w budowie

Rafin Developer rozpoczął prace budowlane na drugim etapie osiedla Kępa Mieszczańska, położonego na wyspie w centrum Wrocławia, w otoczeniu 4 ha terenów zielonych.

Autor: HouseMarket.pl 10 marca 2017 16:09

W 7 kondygnacyjnym budynku klasy premium deweloper wybuduje 108 mieszkań o powierzchni od 25 do 88 mkw., w którym każde posiada balkony lub loggie. W ofercie lokali znajdują się kawalerki z osobną kuchnią od 25 do 31 mkw., mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe (88 mkw., a do tego dwa balkony lub ogródek do wyboru).

Cały budynek pokryty jest wysokimi oknami w stylu Porte – fenêtre, które pozwalają na maksymalne oświetlenie pomieszczeń.

Rafin jeszcze w tym roku rozpocznie budowę kolejnych budynków C i D. W ramach rewitalizacji wyspy połączy historię z nowoczesną wygodą w neomodernistycznej architekturze. Wykorzysta charakterystyczne fragmenty zabytkowych budynków z czerwonej cegły, do których dodawane będą nowe elementy – wszystko to z zachowaniem niepowtarzalnego charakteru samej wyspy. Na parterze powstanie mała galeria handlowa, w której mieszkańcy będą mogli zaspokoić wszystkie codzienne potrzeby. Charakterystyczne ułożenie budynków pozwoli wygospodarować miejsce na wewnętrzny dziedziniec, który będzie miejscem spotkań mieszkańców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych