PARTNER PORTALU

Kępa Mieszczańska w otulinie zieleni. Drugi etap osiedla w budowie

Rafin Developer rozpoczął prace budowlane na drugim etapie osiedla Kępa Mieszczańska, położonego na wyspie w centrum Wrocławia, w otoczeniu 4 ha terenów zielonych.

Autor: HouseMarket.pl 10 marca 2017 16:09

W 7 kondygnacyjnym budynku klasy premium deweloper wybuduje 108 mieszkań o powierzchni od 25 do 88 mkw., w którym każde posiada balkony lub loggie. W ofercie lokali znajdują się kawalerki z osobną kuchnią od 25 do 31 mkw., mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe (88 mkw., a do tego dwa balkony lub ogródek do wyboru).

Cały budynek pokryty jest wysokimi oknami w stylu Porte – fenêtre, które pozwalają na maksymalne oświetlenie pomieszczeń.

Rafin jeszcze w tym roku rozpocznie budowę kolejnych budynków C i D. W ramach rewitalizacji wyspy połączy historię z nowoczesną wygodą w neomodernistycznej architekturze. Wykorzysta charakterystyczne fragmenty zabytkowych budynków z czerwonej cegły, do których dodawane będą nowe elementy – wszystko to z zachowaniem niepowtarzalnego charakteru samej wyspy. Na parterze powstanie mała galeria handlowa, w której mieszkańcy będą mogli zaspokoić wszystkie codzienne potrzeby. Charakterystyczne ułożenie budynków pozwoli wygospodarować miejsce na wewnętrzny dziedziniec, który będzie miejscem spotkań mieszkańców.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych