PARTNER PORTALU

Kępa Mieszczańska zmienia oblicze dzięki nowym osiedlom

Kępa Mieszczańska – najrozleglejsza i najbardziej zielona wyspa w centrum Wrocławia, może być już niedługo największym placem budowy w tej części miasta. Wszystko za sprawą nowych inwestycji - podaje oficjalny portal miejski wroclaw.pl

Autor: wroclaw.pl 10 sierpnia 2015 10:09

Przestronne osiedla, nowoczesne biurowce, eleganckie kawiarnie i sklepy a tuż obok bulwary nad Odrą. Tak już za kilka lat może wyglądać Kępa Mieszczańska.

Dostęp do rzeki to atut, z którego Wrocław zaczyna korzystać. Przykładem są już realizowane inwestycje na Kępie Mieszczańskiej – powstają tam mieszkania, a planowane są – skwery, parki i nadrzeczne bulwary. W sumie na wyspie aż 4 hektary, to tereny zielone.

Przy ul. Księcia Witolda 46 powstanie kompleks mieszkalno-biurowy, który realizować będzie i2 Development. Zgodnie z koncepcją przedstawioną przez dewelopera powstanie tam zabudowa mieszkalno-usługowa z garażami podziemnymi.

Na Kępie Mieszczańskiej powstają także mieszkania od Rafin Developer. M.in. osiedle, które docelowo będzie się składać z trzech budynków, wyróżniających się nowoczesną architekturą. W ofercie I etapu dostępnych jest 110 komfortowych, słonecznych mieszkań, o zróżnicowanej powierzchni – od 25 do 88 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych