PARTNER PORTALU

Kielecka Willa Tuwima doczekała się elewacji

Budowany przez firmę Lwy Inwestycje Deweloper apartamentowiec Willa Tuwima ma już wykonane wylewki wewnętrzne, położone tynki oraz wykonaną elewację budynku.

Autor: HouseMarket.pl 19 lutego 2016 09:44

Willa Tuwima to elegancki apartamentowiec, którego bryła budynku i charakter wnętrza nawiązują do przedwojennej architektury modernistycznej. Inwestycję realizuje firma Lwy Inwestycje Deweloper.

Budynek położony jest w Barwinku, jednej z najciekawszych części Kielc, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Od południa osiedle Barwinek graniczy z Pasmem Posłowickim i Pasmem Dymińskim wchodzącymi w skład Chęcińsko - Kieleckiego Parku Krajobrazowego.

Od zachodu Barwinek sąsiaduje z dzielnicą domów jednorodzinnych - Baranówek. Bliskość śródmieścia, szybki dojazd do każdego miejsca w mieście i rozwinięta infrastruktura, spowodowały, że Barwinek jest niezmiennie atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.

Willa Tuwima stanie w okolicy powojennych kamienic i domów jednorodzinnych, gdzie zachował się spokojny klimat dawnych Kielc. Kameralny budynek mieści tylko kilkanaście mieszkań. Został zaprojektowany przez architektów z biura Detan. Do budowy użyto szlachetnych materiałów wykończeniowych, takich jak: naturalny kamień, drewno i szkło.

Planowane zakończenie prac budowlanych – to czerwiec 2016 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych