PARTNER PORTALU

Klasyka w otoczeniu zieleni. Victoria Dom rusza z rozbudową osiedla

Warszawski deweloper wprowadził do oferty kolejny projekt na terenie Tarchomina. Nowe Osiedle Classic IV dostarczy łącznie 113 mieszkań. Zakończenie inwestycji planowane jest na ostatni kwartał 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 20 czerwca 2016 13:27

Nowa inwestycja jest położona przy ul. Modlińskiej 73a. W ramach osiedla powstanie jeden budynek wielorodzinny w niskiej 4 piętrowej zabudowie. Inwestycja oferuje łącznie 113 mieszkań. Dostępne są lokale jedno, dwu, trzy, i czteropokojowe o metrażach od 27 do 74 mkw. Ceny wybranych promocyjnych mieszkań zaczynają się już od 5650 zł/mkw. Na patio budynku znajdować się będzie cześć wspólna dla mieszkańców oraz naziemne miejsca parkingowe. Pod budynkiem zaprojektowano garaż podziemny, a w nim także komórki lokatorskie. Część oferowanych mieszkań spełnia warunki programu MDM.

Realizacja inwestycji ruszy w trzecim kwartale br., natomiast oddanie do użytkowania budynku planowane jest na ostatni kwartał 2017 r.

Lokale dedykowane są głównie osobom rozpoczynającym samodzielne życie, rodzinom z dziećmi oraz singlom. Dzięki dużym balkonom, tarasom i przydomowym ogródkom możliwe stało się połączenie nowoczesnego, wygodnego mieszkania z wypoczynkiem wśród zieleni.

Tarchomin klasycznie

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się duże zielone tereny nadwiślańskie i Kanału Żerańskiego. W pobliżu są także wszystkie niezbędne obiekty infrastruktury miejskiej takie jak szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, centra handlowe, ośrodki rekreacji itp. Jednocześnie lokalizacja w pobliżu głównych arterii takich jak: ulica Modlińska, Most Marii Skłodowskiej-Curie (Most Północny) oraz Trasa Armii Krajowej, zapewnia szybką i sprawną komunikację do centrum miasta i innych dzielnic Warszawy, także komunikacją miejską.

- Warszawski Tarchomin jest bardzo popularną lokalizacją wśród klientów szukających rozkładowych mieszkań w atrakcyjnych cenach, a jednocześnie w spokojnej i zielonej okolicy. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku aktualnie realizujemy tu kilka inwestycji. Uwzględniając także nasze wcześniejsze projekty budowane w pobliżu Osiedla Classic IV, dostarczymy w tym rejonie łącznie blisko 500 mieszkań. Powstające już inne osiedla cieszą się dużym powodzeniem klientów – podkreśliła Katarzyna Pietrzak, dyrektor sprzedaży i marketingu Victoria Dom.

Osiedle Classic IV jest kontynuacją realizowanych w pobliżu, dwóch projektów: Osiedle Classic, które w ramach dwóch etapów dostarczy łącznie 267 lokali (ul. Przaśna 16) oraz Osiedle Classic III ze 116 mieszkaniami (ul. Modlińska 73c). W ramach tych wcześniejszych inwestycji są dostępne jeszcze ostatnie lokale.

Nowa inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym, na który wpłacane są środki Klientów. Projekt architektoniczny przygotowała spółka HSH Projekty. Z kolei generalnym wykonawcą projektu jest firma Kalter.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych