PARTNER PORTALU

KM Building ma plan inwestycji na najbliższe sześć lat

Właściciele KM Building przedstawili nowy plan budowy kolejnych inwestycji. Harmonogram zakłada realizację przedsięwzięć aż do 2021 roku.

Autor: Housemarket.pl 21 października 2015 11:19

Sporo się buduje pod Poznaniem. Mieszkańcy stolicy Wielkopolski chętnie migrują z wielkich osiedli do podpoznańskich gmin. Dla przykładu, osoby, które mieszkają na ratajskich osiedlach, poszukują domów w okolicach Swarzędza czy Kórnika.

– Faktycznie, jest taka tendencja. Kwestie kredytowe ułatwia również program MdM, w związku z czym podejrzewamy, że coraz liczniej poznaniacy będą osiedlać się poza miastem – ocenia Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Firma obecnie realizuje inwestycje w Brodowie i Bninie.

Osiedle Słoneczne, które powstaje w okolicach Środy Wlkp., podzielone zostało na dwa główne etapy. Jeden z nich ma być gotowy do II kwartału 2017 r., kolejny cztery lata później, dzięki czemu osiedle złożone będzie z 299 domów w zabudowie szeregowej. Ponadto powstają bliźniaki, domy jednorodzinne oraz mieszkania z ogrodami.

Z kolei Rodzinny Zakątek w Bninie, zgodnie z planami, ma pomieścić 234 szeregowce. Ta inwestycja zakończy się w 2020 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych