PARTNER PORTALU

KM Building ruszył z budową 72 domów w Błażejewku

Na osiedlu Rodzinny Zakątek w podpoznańskim Błażejewku ruszyła budowa kolejnych 72 domów w zabudowie szeregowej. Powstanie także pawilon handlowy oraz obszerny plac zabaw. Deweloper KM Building planuje oddanie pierwszych lokali już za rok, czyli w pierwszym kwartale 2017 roku.

Autor: HouseMarket.pl 27 stycznia 2016 14:49

Do tej pory na podpoznańskim osiedlu Rodzinny Zakątek powstały 42 domy w zabudowie szeregowej, a kolejne 31 są na zaawansowanym etapie prac. Niedawno, w ramach IV etapu ruszyła budowa kolejnych 72 domów. - Przyszłym klientom proponujemy dwa rodzaje domów o powierzchni 70 i 86 m.kw. Wybór segmentu determinuje również wielkość działki, na której położona będzie nieruchomość – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Proponowane domy są piętrowe, co umożliwia wygodny podział na strefę dzienną i nocną. - W budynkach mieszkalnych stawiamy przede wszystkim na jakość, zarówno materiałów, jak i samego wykończenia. Stawiane przez nas domy będą oddawane w podwyższonym stanie deweloperskim – dodaje Maciej Bartczak.

Dodatkowo w ramach czwartego etapu zrealizowany zostanie pawilon handlowo-usługowy oraz plac zabaw o powierzchni aż 300 mkw. Deweloper zadba również o zagospodarowanie terenu wokół inwestycji. Powstanie brukowana droga dojazdowa, oświetlenie, kompletne ogrodzenie i trawniki. Mieszkańcy otrzymają również podjazd dla samochodów, przestronne tarasy z piaskowca i pergole.

Deweloper zapewnia, że pierwsze domy zostaną przekazane mieszkańcom już w pierwszym kwartale 2017 roku, a cały czwarty etap zostanie sfinalizowany z końcem przyszłego roku. Klienci, którzy nie chcą tyle czekać mogą zakupić nieruchomość jeszcze z III etapu, gdzie termin oddania to II kwartał bieżącego roku. Co ważne, ceny zarówno z III jak i IV etapu są na tym samym poziomie. Tym samym dom o powierzchni 70 mkw. kosztuje 259 tysięcy złotych brutto, a 86 mkw. – 309 tysięcy złotych.

Wszystkie domy na osiedlu Rodzinny Zakątek spełniają kryteria rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych