PARTNER PORTALU

KM Building wybyduje ponad 200 domów

Deweloper przedstawił plan budowy 234 domów osiedla Rodzinny Zakątek. To obecnie jeden z największych projektów wśród podpoznańskich inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 21 maja 2015 09:44

Poznański KM Building przewiduje sześć etapów, w ramach których łącznie zostaną wybudowane 234 domy w zabudowie szeregowej.

Rodzinny Zakątek w Bninie to jedna z dwóch obecnie realizowanych budów przez KM Building - deweloper równocześnie rozwija Osiedle Słoneczne w Brodowie. – Staramy się realizować inwestycje, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów. W związku z dużym zainteresowaniem postanowiliśmy pokazać całą koncepcję Rodzinnego Zakątka. Będzie to łącznie ponad 200 domów. Planujemy także obszerny plac zabaw, a także pawilon handlowy – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. 

Obecnie dobiega końca drugi etap Rodzinnego Zakątka, w ramach którego powstało 31 domów w zabudowie szeregowej. Trwa również budowa III etapu inwestycji. Jak deklaruje deweloper, pierwsze domy w stanie deweloperskim zostaną oddane do końca 2015 r., z kolei całość ma być gotowa w II kwartale 2016 r. W sumie, III etap to 31 domów w zabudowie szeregowej o metrażach 68 i 86 mkw. Dom liczący 68 mkw. kosztuje 249 tys. zł, natomiast 86 mkw. to 298 tys. zł. Jak deklaruje deweloper, kwoty obowiązują do końca czerwca br. Domy oddawane są w podwyższonym standardzie deweloperskim. Posiadają również balkony i ogródki.

Już niedługo, na przełomie III i IV kwartału, ruszy budowa kolejnego, czwartego etapu Rodzinnego Zakątka. Metraże będą podobne jak te w poprzednich etapach, ceny zostaną przedstawione przez dewelopera na przełomie czerwca i lipca br. Jest to największa część osiedla, w którego skład wejdą aż 72 domy w zabudowie szeregowej. Co jednak istotne, prócz domów, deweloper wybuduje przestronny plac zabaw. W planach IV etapu jest również pawilon handlowy. Pierwsze domy mają zostać oddane z końcem 2016 r.

Budowa V i VI etapu Rodzinnego Zakątka przewidziana jest na 2017 r. Będzie to dodatkowe 79 domów w zabudowie szeregowej. Tym samym całe osiedle Rodzinny Zakątek zostanie ukończone, a w jego ramy wejdą 234 domy. Jest to jeden z największych projektów podpoznańskich osiedli.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych