PARTNER PORTALU

KM Building zakończył drugi etap Rodzinnego Zakątka

W podpoznańskim Bninie powstało 31 domów Rodzinnego Zakątka. Trwa również budowa etapu trzeciego. Pierwsze domy w stanie deweloperskim zostaną oddane do końca 2015. Na zakup domu trzeba przeznaczyć min. 259 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 07 lipca 2015 12:47

 

Rodzinny Zakątek to projekt, który zakłada budowę sześciu etapów i 234 domów. Obecnie, zgodnie z harmonogramem, został zakończony drugi etap inwestycji. Ukończonych zostało 31 domów w zabudowie szeregowej o metrażach 70 i 86 mkw.

- Ta część inwestycji dobiegła końca. Zainteresowanie jest bardzo duże, szczególnie, jeśli chodzi o zabudowę szeregową. Dlatego też wyszliśmy z propozycją kolejnych etapów. Obecnie w budowie jest III, IV etap rusza już jesienią a ostatnie mają powstawać do 2020 roku. W tym momencie Rodzinny Zakątek to 42 domy, docelowo tę liczbę zwiększymy sześciokrotnie – ocenia Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Mimo ukończenia II etapu Rodzinnego Zakątka, równocześnie trwa budowa kolejnej części osiedla, która ma być gotowa do II kwartału 2016 r. Jak zapewnia deweloper, pierwsze domy staną jeszcze pod koniec br.  Przyszli nabywcy mogą liczyć na dwa warianty mieszkaniowe, mniejszy – 70 mkw. i większy – 86 mkw. Koszt to kolejno 259 tys. zł i 309 tys. zł.

Pod koniec br. roku ma ruszyć także budowa czwartego etapu osiedla. Powierzchnie domów będą podobne jak w przypadku pozostałych etapów. Będzie to największa część osiedla z 72 domami w zabudowie szeregowej. Powstanie także plac zabaw i pawilon handlowy. Ceny będą takie same jak w przypadku etapu trzeciego.

Osiedle Rodzinny Zakątek w Bninie to jedna z dwóch obecnie realizowanych inwestycji przez poznańskiego dewelopera KM Building. W Brodowie k. Środy Wlkp. powstaje Osiedle Słoneczne, na którym także powstają domy w zabudowie szeregowej, jak i bliźniaczej oraz wolnostojące jednorodzinne. Domy można zakupić korzystając z dopłaty w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych