PARTNER PORTALU

Kniaziewicza 16 wyprzedane w rekordowym tempie

Spółka i2 Development notuje rekordowe tempo sprzedaży. Wszystkie mieszkania projektu Kniaziewicza 16 już wyprzedano, jedynie dwa lokale usługowe czekają na nabywców.

Autor: HouseMarket.pl 08 kwietnia 2015 13:50

Kniaziewicza 16 to połączenie przedwojennej estetyki z funkcjonalnością nowoczesnego projektu. Duża popularność to zasługa najbardziej poszukiwanych na rynku metraży – od 28-metrowych kawalerek aż po 57-metrowe mieszkania z funkcjonalnym rozkładem.

– Szczególnie ważnym aspektem naszych wrocławskich inwestycji jest oddanie nietuzinkowego charakteru miasta. Projekt postrzegamy jako część większej całości jaką jest nie tylko budynek, lecz także to, co w jego sąsiedztwie. Zależy nam na kreowaniu zrównoważonych miejsc do życia, które charakteryzować się będą ponadczasową architekturą, jakością „na lata” i przyjaznym otoczeniem. Tak rozumiemy proces inwestycyjny – mieszkanie, to nie tylko budynek i kilka ścian. Przy ulicy Kniaziewicza 16 w porozumieniu z lokalnymi władzami zadbaliśmy o przestrzeń sąsiadującą z inwestycją – odnowiliśmy dużą część podwórka wewnątrz kwartału – wyremontowaliśmy chodniki
i parking, a także zadbaliśmy o zieleń wokół. Kupujący docenili nasze wysiłki: sprzedaż całości zajęła nam tylko cztery miesiące – mówi Marcin Misztal, wiceprezes zarządu  i2 Development.

Kniaziewicza 16 to 7–kondygnacyjny budynek, który harmonijnie wypełnił przestrzeń między staromiejskimi kamienicami. Elewacja wzorowana jest na przedwojennej architekturze, a całość projektu dopełniają duże okna, przestronne balkony i tarasy. Nowoczesne rozwiązania takie jak wideodomofony i drzwi antywłamaniowe w każdym z lokali zapewnią bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom. Dla wygody mieszkańców deweloper przewidział rowerownię – specjalnie wygospodarowane pomieszczenie przeznaczone do przechowywania coraz bardziej popularnych jednośladów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych