PARTNER PORTALU

Kolejna inwestycja Matexi Polska w Śródmieściu Warszawy

Matexi rozszerza ofertę mieszkań w centrum Warszawy. Przy ulicy Grzybowskiej  37 powstanie kolejny budynek mieszkalny w segmencie premium.

Autor: housemarket.pl 27 października 2017 15:29

Matexi Polska rozszerza ofertę mieszkań w segmencie premium o elegancki, wykończony w wysokim standardzie budynek w centrum Warszawy, przy ul. Grzybowskiej 37. Zgodnie z planem dewelopera inwestycja będzie stanowić rozsądną alternatywę dla sąsiednich budynków apartamentowych w rejonie ul. Twardej, Grzybowskiej i Złotej - jednych z najdroższych stołecznych adresów.

- Projekt przy ul. Grzybowskiej to kolejny ważny krok w rozwoju firmy w Polsce – powiedział Mirosław Bednarek, prezes Matexi Polska. - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się zakupić działkę w tak wyjątkowym miejscu - w samym sercu miasta. To bez wątpienia jedna z najbardziej komfortowych lokalizacji w stolicy łącząca wszystkie zalety mieszkania w Warszawie. Jestem przekonany, że nasz projekt doskonale trafi w potrzeby wymagającego klienta szukającego komfortowego mieszkania w rozsądnej cenie w Centrum stolicy - dodaje. 

Położenie budynku pozwala nie tylko na przyjazne i bezpośrednie obcowanie ze ścisłym centrum Warszawy od strony Ronda ONZ i ul. Twardej, ale również na poczucie kameralności i swobody od strony ul. Grzybowskiej i ul. Żelaznej. Dużym atutem jest również usytuowanie inwestycji w drugiej linii zabudowy, za hotelem Westin, co odgradza budynek od intensywnego ruchu ulicznego Al. Jana Pawła II i pozwala mieszkańcom cieszyć się okoliczną zielenią i kultowymi lokalami gastronomicznymi. Prestiżu lokalizacji dodaje bliskie sąsiedztwo nowoczesnej dzielnicy biznesowej powstającej od strony Ronda Daszyńskiego, w okolicy wieżowca Warsaw Spire. Co ważne, usytuowanie inwestycji gwarantuje również najlepszy możliwy dostęp do infrastruktury miejskiej począwszy od stacji metra Rondo ONZ poprzez sąsiedztwo Dworca Centralnego, Centrum Handlowego Złote Tarasy, a także, co typowe dla centrum wielkiego miasta, niezliczonej ilości lokali gastronomicznych oraz miejsc kultury, kin, teatrów i muzeów. O wyjątkowości lokalizacji świadczy także bardzo komfortowy dojazd zarówno od strony Śródmieścia, jak i Woli. Wybór alternatywnej drogi od strony Al. Jana Pawła II lub ul. Żelaznej pozwoli mieszkańcom uniknąć typowych dla Śródmieścia korków.

W najbliższym czasie Matexi Polska rozstrzygnie konkurs architektoniczny na zabudowę na działce przy ul. Grzybowskiej 37. Już dzisiaj jednak wiadomo, że 17 piętrowy budynek pomieści około 200 mieszkań, natomiast dwie podziemne kondygnacje przeznaczone będą na parking dla mieszkańców. Matexi Polska planuje rozpocząć procedury administracyjne i prace porządkowe na działce możliwie jak najszybciej po zakończeniu konkursu architektonicznego i uzyskać pozwolenie na budowę w drugiej połowie 2018 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych