PARTNER PORTALU

Kolejne 233 mieszkania od Robyg w sprzedaży

Grupa Robyg wprowadza do sprzedaży 233 lokale mieszkaniowe i usługowe w nowych etapach Stacji Nowy Gdańsk i Słonecznej Moreny.

Autor: housemarket.pl 17 września 2015 15:26

W Stacji Nowy Gdańsk do sprzedaży trafiły 83 lokale w drugim budynku pierwszego etapu inwestycji, natomiast w ramach kolejnego etapu inwestycji Słoneczna Morena do oferty weszło 150 lokali. Zakończenie prac związanych z budową tych projektów zaplanowano na IV kwartał 2016 r.

Słoneczna Morena zlokalizowana jest w samym centrum Gdańska. Osiedle jest doskonale skomunikowane z resztą miasta. Bogato wyposażone place zabaw, siłownia, strefa relaksu oraz ponad 4 hektary ciekawie zaaranżowanej zieleni, zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Całości dopełnia możliwość wyposażenia mieszkania w nowoczesny system zarządzania – za pośrednictwem urządzeń mobilnych. W ramach usługi Inteligentne Mieszkanie można zdalnie sterować oświetleniem, ogrzewaniem i ochroną swojego mieszkania. Inteligentne systemy zarządzania mediami to całkowicie nowy wymiar wygody oraz oszczędność dla domowego budżetu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych