PARTNER PORTALU

Kolejne etapy Miasto Wola i Stacja Kazimierz rozpoczną się wcześniej niż przewidywano

Grupa Waryński korzysta ze sprzyjającej koniunktury na warszawskim rynku mieszkaniowym. Dzięki dobrym warunkom przyspieszyła realizację kolejnych etapów projektów mieszkaniowych na Woli.

Autor: housemarket.pl 01 kwietnia 2015 08:13

Chodzi o inwestycje: Miasto Wola oraz Stacja Kazimierz, które Grupa Waryński realizuje wraz z partnerami branżowymi.

- Obecnie kończymy pierwsze etapy powyższych projektów i jednocześnie rozpoczęliśmy przygotowania do budowy drugich faz. Spotykamy się z doskonałym odbiorem projektów, notujemy także bardzo dobre wyniki sprzedaży mieszkań, pomimo dużej konkurencji w okolicy. Możemy zatem z optymizmem planować kolejne fazy inwestycji - mówi Tomasz Lewandowski, dyrektor zarządzający Aktywów Nieruchomościowych w MS Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A.

W realizowanym wspólnie ze spółką Dantex projekcie Miasto Wola powstanie nowoczesny kompleks, składający się z budynków mieszkalnych liczących od sześciu do dziewięciu kondygnacji, w których znajdzie się ok. 900 mieszkań. Stacja Kazimierz to projekt mieszkaniowo-biurowy, realizowany we współpracy z renomowanym partnerem branżowym – Polnord S.A. W pierwszym etapie budowy powstanie 179 mieszkań.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych