PARTNER PORTALU

Kolejne szeregowce na Osiedlu Słonecznym w Brodowie

Na Osiedlu Słonecznym w Brodowie koło Środy Wielkopolskiej trwa budowa ostatnich domów w zabudowie szeregowej. Zakończenie tych prac to jednocześnie finisz pierwszego etapu inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 25 lipca 2016 09:29

Inwestycja w Brodowie w okolicach Środy Wielkopolskiej, podzielona została na dwa główne etapy. Pierwszy z nich zbliża się do końca, który stanowi budowa ostatnich dwóch szeregów. Łącznie powstanie 30 domów w zabudowie szeregowej. Pierwsze z nich będą gotowe już w pierwszym kwartale 2017 roku. Wszystkie z pełną własnością i odrębną księgą wieczystą dla każdej nieruchomości.

Proponowane przez dewelopera domy w zabudowie szeregowej występują w różnych wariantach powierzchniowych. Dom 68 mkw. dostępny jest za 220000 zł brutto, z kolei 86 mkw. w cenie 265000 zł brutto. Ponadto, deweloper oddał  niedawno do użytku czwarty i piąty szeregowiec.

– Z 34 powstałych domów większość już znalazła swoich właścicieli. W ofercie pozostało ostatnie kilka domów – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Co ważne, wszystkie domy można zakupić z dopłatą w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Osiedle Słoneczne w 2021 r. ma liczyć łącznie 299 domów. Jest to jedna z większych inwestycji mieszkaniowych w tej części powiatu poznańskiego. Warto zaznaczyć, że na inwestycji znajduje się także plac zabaw o powierzchni aż 230 mkw., a w niedalekiej przyszłości powstanie pawilon handlowy o powierzchni 450 mkw. oraz wielofunkcyjne boisko. Dojazd z poznańskiego Ronda Rataje zajmuje trasą S11 jedyne 25 minut.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych