PARTNER PORTALU

Kolejny budynek oddany do użytkowania w Fabryce Czekolady

Grupa Deweloperska Geo oddała do użytku nowy budynek w inwestycji Fabryka Czekolady w Krakowie. W efekcie, na ulicę Wrocławską wprowadzi się kilkudziesięciu nowych mieszkańców.

 

Autor: HouseMarket.pl 21 lipca 2016 15:57

Fabryka Czekolady, to druga obok Kwiatowej Równiny inwestycja realizowana przez grupę Geo w Krakowie. Osiedle znajduje się w niemal w centrum miasta – w dzielnicy Krowodrza w miejscu dawnej fabryki Wawel. Niezwykła historia tego miejsca jest dostrzegalna już na pierwszy rzut oka – zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i częściach wspólnych dominuje czekoladowa stylistyka.

Inwestycja była realizowana etapowo. Na początku powstał segment A w budynku AB, w którym wszystkie „M” zostały już wyprzedane. Obecnie do użytku oddano segment B z 72 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach.

Nowi lokatorzy mogą wybrać dwupokojowe „Pralinki” o powierzchni 42-61 mkw. lub trzypokojowe „Ptasie Mleczka” z metrażem 62-76 mkw. W sprzedaży są również czteropokojowe „Trufle” (82-96 mkw.). Ceny rozpoczynają się od 7,5 tys./mkw.

– Poza lokalizacją w centrum Krakowa, wyróżnikiem naszej inwestycji są funkcjonalne układy mieszkań oraz nawiązanie stylistyką do istniejącej kiedyś w tym samym miejscu fabryki Wawel – podkreśla Piotr Kijanka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w grupie Geo.

Osiedle jest ogrodzone, a do dyspozycji poza dwupoziomowymi platformami parkingowymi są również komórki lokatorskie. Najmłodsi mogą skorzystać także z placu zabaw.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych