PARTNER PORTALU

Kolejny budynek Tęczowego Osiedla gotowy

Na ul. Filtrowej w Bydgoszczy oddany do użytku został kolejny budynek Tęczowego Osiedla. Powstało w nim 28 mieszkań. Całe osiedle liczyć będzie docelowo około 10 budynków.

Autor: HouseMarket.pl 30 marca 2017 16:32

Kompleks budynków nawiązuje kolorystyką do barw tęczy. W pierwszej kolejności powstał czteropiętrowy budynek w centralnej części osiedla z 60 mieszkaniami. Teraz inwestor - Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM zakończyła pracę przy drugim, sąsiednim trzypiętrowym bloku z 28 mieszkaniami. Zaczęli do niego wprowadzać się pierwsi mieszkańcy.

Zakończyły się też prace konstrukcyjne przy kolejnym trzypiętrowym budynku w północnej części osiedla, gdzie zaprojektowano 44 mieszkania. Obecnie trwają roboty przy dociepleniu oraz rozpoczęły się roboty przy instalacjach wewnętrznych. Zakończenie wszystkich prac planowane jest w czwartym kwartale tego roku. Prawie wszystkie lokale są już sprzedane.

Jak informuje bydgoski magistrat, docelowo inwestor zamierza w tej części osiedla Czyżkówko wznieść około 10 budynków oraz domy szeregowe. Częścią osiedla są tereny rekreacyjne z miejscami wypoczynku i placami zabaw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych