PARTNER PORTALU

Kolejny deweloper w dzielnicy Siewierza

Chmielowskie Sp. z o.o., należąca do giełdowej spółki ALTA S.A., sprzedała firmie ISOMEG z Siewierza pięć działek budowlanych na terenie projektu Siewierz Jeziorna. Wybuduje na nich domy.

Autor: Housemarket.pl 30 kwietnia 2015 11:13

Na wydzielonych geodezyjnie i w pełni uzbrojonych działkach, o łącznej powierzchni 1 230 mkw., ISOMEG, lokalny siewierski deweloper, wybuduje pięć domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z wiatami parkingowymi. Transakcja sprzedaży objęła również wykonaną staraniem spółki Chmielowskie dokumentację techniczną i pozwolenie na budowę.

Prace budowlane ISOMEG rozpocznie w maju b.r., przewidując ich zakończenie na koniec roku. W międzyczasie przygotuje ofertę sprzedaży mieszkań, która będzie dostępna w biurze informacyjnym w Siewierzu Jeziornej oraz na stronach internetowych projektu i dewelopera.

Umowa zakłada również prawo pierwszeństwa dla ISOMEGU w zakupie kolejnych działek budowlanych na terenie Siewierza Jeziornej przeznaczonych pod budowę 48 domów jednorodzinnych w zabudowach bliźniaczej i szeregowej oraz apartamentowca z 14 mieszkaniami.

ISOMEG jest już trzecim deweloperem na terenie inwestycji, obok Forest Hill Sp. z o.o. i firmy Murapol S.A., z którą w marcu 2015 r. podpisana została przedwstępna umowa sprzedaży działek budowlanych o obszarze ok. 2,2 tys. mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych