PARTNER PORTALU

Kolejny etap na Rodzinnym Zakątku

W podpoznańskim Błażejewku trwa budowa osiedla Rodzinny Zakątek. W ramach IV etapu inwestycji powstaną łącznie 72 domy w zabudowie szeregowej. 14 z nich jest już gotowych i przekazanych mieszkańcom.

Autor: housemarket.pl 22 grudnia 2017 09:33

Na zaawansowanym etapie prac są kolejne dwa szeregi z 33 domami. Budowa pozostałych 25 rozpocznie się w przyszłym roku.

Osiedle Rodzinny Zakątek powstaje w podpoznańskim Błażejewku, niecałe 20 kilometrów od Poznania. W ramach realizowanego IV etapu inwestycji zakończono już budowę 14 domów w zabudowie szeregowej. W II i III kwartale 2018 roku przekazane zostaną mieszkańcom kolejne szeregi, w sumie 33 domy. Również w przyszłym roku ruszy budowa ostatnich już domów w ramach IV etapu inwestycji. Natomiast gotowy jest pawilon handlowy, który rozpocznie działalność na wiosnę. – Rodzinny Zakątek zmienia się z miesiąca na miesiąc. W sumie wybudowaliśmy już 87 domów. Ich powierzchnie, wykonania, a także cena oraz lokalizacja zachęcają zarówno Poznaniaków jaki i osoby z całej Wielkopolski - mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Inwestor, deweloper KM Building w ramach projektu Rodzinny Zakątek proponuje 2 powierzchnie domów - 70 i 86 mkw. Mniejszy dom, z działką około 120 mkw. kosztuje 269 tys. złotych brutto, a większy, przy działce około 150 mkw - 315 tys. złotych brutto. Stawiane domy oddawane są w podwyższonym stanie deweloperskim. Nabywca nieruchomości otrzymuje m.in. trzyszybowe okna, ogrzewanie podłogowe czy kondensacyjny piec gazowy. Deweloper dba również o zagospodarowanie terenu wokół inwestycji. Powstanie brukowana droga dojazdowa, oświetlenie, kompletne ogrodzenie i trawniki. Mieszkańcy otrzymują również podjazd dla samochodów, przestronne tarasy z piaskowca i pergole. Inwestycja mieści się w malowniczej okolicy, niecałe 20 kilometrów od Poznania. Liczne trasy rowerowe oraz ścieżki biegowe czy spacerowe z pewnością zadowolą osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Dogodny dojazd zapewnia droga ekspresowa S11.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych