PARTNER PORTALU

Kolejny etap największej stołecznej inwestycji ECO-Classic na półmetku

Zakończyły się prace konstrukcyjne na szóstym etapie realizowanego przez ECO-Classic na warszawskim Służewcu osiedla Hubertus. Powstanie  w nim 156 mieszkań w cenie od 7,8 do 9,5 tys. zł/mkw.

Autor: HouseMarket.pl 17 lipca 2015 09:44

Zamknięcie stanu surowego planowane jest na III kwartał 2015, a zakończenie wszystkich prac budowlanych i oddanie do użytkowania całego etapu inwestycji na II kwartał 2016. Na ostatni etap składają się budynki– 4 i 6  piętowy budynek liczący 145 lokali z zielonymi dachami oraz kameralny, trzypiętrowy budynek z 11 apartamentami i około 700-metrowym terenem o charakterze ogrodowo-parkowym.

W III kwartale br. zostanie zamknięty stan surowy VI etapu osiedla Hubertus, największej warszawskiej inwestycji ECO-Classic. Wykonana została już konstrukcja oraz dachy obu budynków. Obecnie powstają elewacje. Budynki będą spójną kontynuacją stylu wcześniejszych etapów.

- Osiedle nabiera już ostatecznego kształtu i doskonale widać wszystkie jego walory. Funkcjonalna architektura, powstała w oparciu o zasadę „różnorodność w jednorodności”, harmonijnie komponuje się z otoczeniem i bogatą roślinnością. Zachowanie dużej ilości wolnych przestrzeni pomiędzy budynkami oraz staranne zagospodarowanie terenów zielonych pozwoli mieszkańcom nie tylko cieszyć się prywatnością, ale także aktywnie korzystać z uroków życia na jednym z najbardziej zielonych osiedli w Warszawie – mówi Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych w ECO-Classic.

Szósty etap od wcześniejszych części osiedla różni się tym, że tworzą go dwa niezależne od siebie budynki. Większa bryła (budynek nr 5) tworzy zróżnicowany pod względem ilości kondygnacji kwartał mieszkalny zlokalizowany wzdłuż ulicy Obrzeżnej, mniejszy, kameralny budynek (A) znajduje w głębi działki i zamyka inwestycję od północy. W sumie w VI etapie powstanie 156 mieszkań: od kawalerek liczących od 27 mkw., po 5-pokojowe, blisko 180-metrowe- przygotowanych będzie w budynku nr 5 i jedenaście, w większości ponadstumetrowych, w budynku 5A. Nowością w ostatnim etapie są również dwupoziomowe apartamenty o powierzchniach ponad 170 mkw. z własnym wejściem, 60-metrowymi ogródkami i tarasami.

Wszystkie mieszkania VI etapu wyposażone są w balkony (ew. loggie) lub w przypadku mieszkań parterowych – ogródki. Dobre doświetlenie światłem dziennym przestrzeni mieszkalnych o ponadstandardowej wysokości (ok. 2,8 m) zapewnią okna typu porte fenetre. Ceny  mieszkań w VI etapie wynoszą od 7,8 do 9,5 tys. zł/mkw. - Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się lokale trzy- i czteropokojowe, odpowiednio o metrażach 70-80 mkw. oraz około 100 mkw. Są to mieszkania przygotowane z myślą o osobach poszukujących komfortu i przestrzeni, głównie rodzinach z dziećmi- podsumowuje dyrektor ds. handlowych ECO-Classic.

Autorem koncepcji całego osiedla i projektu większego budynku w ostatnim etapie osiedla Hubertus jest pracownia BAU, zaś kameralny budynek zaprojektowała pracownia ECO-Classic Architekci. Prace konstrukcyjne deweloper powierzył firmie Modzelewski i Rodek.

Wyróżnikiem VI etapu jest też układ terenów zielonych. Na budynku nr 5 zaprojektowane zostały ekstensywne zielone dachy, a za budynkiem 5A –około 700 mkw. przestrzeni o charakterze ogrodowo-parkowym z altankami, siedziskami i efektownym oświetleniem.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych