PARTNER PORTALU

Kolejny etap Nowego Mokotowa wybuduje Mostostal Warszawa

Deweloper podpisał kontrakt z Mostostal Warszawa na budowę trzeciego etapu osiedla Nowy Mokotów. W ramach projektu powstanie 239 mieszkań i apartamentów.

Autor: HouseMarket.pl 26 sierpnia 2015 11:35

Osiedle Nowy Mokotów powstaje przy ulicy Konstruktorskiej, w sąsiedztwie biurowego zagłębia na warszawskim Służewcu Przemysłowym. Trzeci, czyli przedostatni etap inwestycji, zakłada budowę ośmiu sześciokondygnacyjnych budynków, w których powstanie 239 mieszkań i apartamentów. W projekcie przeważają mieszkania 2- i 3-pokojowe, ale na ostatnich piętrach znajdą się również przestronne apartamenty z dużymi tarasami i zielonymi dachami. Wszystkie mieszkania usytuowane na parterze będą miały własne ogródki, a pozostałe loggie i balkony.

Mostostal Warszawa wybuduje również podziemny parking, w którym znajdą się komórki lokatorskie i pomieszczenia na rowery. Wszystkie budynki będą w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

- Budowa III etapu osiedla Nowy Mokotów to, po podpisanym niedawno kontrakcie
na budowę apartamentów w Krakowie, kolejna inwestycja mieszkaniowa w portfolio Mostostalu Warszawa – powiedział podczas podpisywania umowy Jacek Szymanek, członek zarządu Mostostal Warszawa.

Osiedle Nowy Mokotów zaplanowano jako autonomiczną jednostkę urbanistyczną z wewnętrznym układem komunikacyjnym, własną przestrzenią sprzyjającą integracji społecznej, zielenią i lokalami usługowymi. Całość stanowi zamknięty obiekt z wewnętrznymi ogrodzonymi dziedzińcami.

Szacowana wartość inwestycji wynosi blisko 64 miliony złotych, a termin jej wykonania planowany jest na III kwartał 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych