PARTNER PORTALU

Kolejny etap Tęczowego Raju lada chwila. Zobacz film

W pierwszym kwartale przyszłego roku rozpocznie się budowa II etapu Tęczowego Raju. Poza mieszkaniami przy ulicy Jeździeckiej we Wrocławiu powstanie też biurowiec.

Autor: HouseMarket.pl 26 listopada 2015 16:22

W I etapie inwestycja Budotexu miała charakter ściśle mieszkaniowy. W II etapie, zgodnie z nową koncepcją zabudowy terenu, deweloper wybuduje dwa pięciopiętrowe budynki, a jeden z nich będzie obiektem biurowo-usługowym. Na jego ostatniej kondygnacji powstaną dodatkowo dwa czterypokojowe mieszkania, do których przynależeć będą około 100-metrowe tarasy wybudowane na dachu.

 

Biurowiec zostanie połączony z budynkiem mieszkalnym łącznikiem usługowym. Wielostanowiskowy garaż znajdzie się na parterze, a wszystkie ogródki przynależne do części mieszkalnej, zostaną wyniesione na poziom pierwszego piętra.

- Aktualnie zamykamy sprawy formalno-prawne, czekamy na uzyskanie pozwolenia na budowę, przygotowujemy ofertę sprzedaży i pracujemy nad ostatnimi szczegółami projektu architektonicznego. Więcej szczegółowych informacji na temat inwestycji będziemy mogli przekazać na początku przyszłego roku – zapowiada Tadeusz Suleja, kierownik działu sprzedaży i marketingu w firmie Budotex.

W I etapie inwestycji Budotex wybudował w sumie 50 mieszkań o powierzchni od 27 do 93 mkw., w cenie od 5300 do 6600 zł. Na parterze budynku powstały także trzy lokale usługowe. Budowa osiedla zakończyła się w czerwcu tego roku, a we wrześniu rozpoczęto proces przekazywania właścicielom kluczy do ich mieszkań. Aktualnie w ofercie dewelopera pozostało tylko 6 wolnych lokali.

Po zakończeniu całej inwestycji Tęczowy Raj tworzyć będzie zespół trzech pięciopiętrowych budynków, w tym dwa mieszkalne i jeden biurowy ustawionych równolegle względem siebie i prostopadle do ulicy Jeździeckiej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych